Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az mennyire gáz, ha gimnazista...

Az mennyire gáz, ha gimnazista léttemre max szempillaspirált és rúzst rakok fel sminknek? De ez is ritkábban. Sokszor nem sminkelem magam.

Figyelt kérdés

2020. jún. 1. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem gáz. Én csak szempillaspirált használtam 😄 Azt még hozzáfűzném, hogy tesis létemre voltak úszás óráim aztán én örültem annak hogy nem olyan felismerhetetlen voltam "smink" nélkül mint az osztálytársnőim többsége😂
2020. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Ügyes vagy!
2020. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Ha te így érzed jól magad akkor teljesen rendben van.

Én mindig sminkelek ha megyek valahova mert én így érzem jól magam:)

2020. jún. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem gáz. Ha körbenézel a gimiben, ott is a gimisek jó része nem nagyon sminkel, vagy minimálisan. (legalábbis az én sulimban ez a helyzet - van, akik kevésbé sminkelnek, vagy nem is, illetve vannak akik jobban sminkelnek)
2020. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Egyáltalán nem gáz, sőt!

F28

2020. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

16 vagyok, nekem is a max. a spirál és a rúzs.

De én úgy vagyok, hogy valakinek nagyon jól áll az erősebb smink is, valakinek pedig nem, mindenki legyen úgy ahogy szeretné <3

2020. jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, aki gáznak tartja, ha valaki fel akarja vállalni a valódi külsejét.
2020. jún. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Vanitas válasza:
92%
Van aki felnőttként sem sminkel, többek között én sem ha nem muszáj...
2020. jún. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért gondolkozol ezen hogy gáz e,ha te nem érzed szükségesnek a sminket,vagy nem szereted sminkelni magad esetleg a böröd nem birja,akkor felesleges elgondolkodni a kérdésen,semmi sem kötelező ahogy a smink főleg nem,ez izlés kérdése ki igen ki nem,én sminkelek,az hogy más lányok mit csinálnak nem érdekel,fogd fel te is így,ahogy jol érzed magad gondolom te az a fajta tipus vagy aki max alkalmakor sminkel amivel semmi baj nincs.
2020. jún. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, én is így sminkelek suliba. Te így érzed jól magad akkor így sminkelj.
2020. júl. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!