Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon sápadt, fehér bőrre...

Nagyon sápadt, fehér bőrre milyen alapozót vagy korrektort ajánlottok?

Figyelt kérdés
Nagyon világos a bőröm, ezért nagyon feltűnőek a piros pattanások, ami kifejezetten zavar.

2020. máj. 12. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Essennce primer nagyon jó, láthatóan enyhíti a pirosságot. A Maybelline Fit Me alapozónak nagy híre van, nem véletlenül, hiszen nagy a színválaszték, nagyon jól is fed. Maybelline korrektorokkal ugyanez a helyzet.
2020. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én még színes korrektort is tudok ajánlani ilyen esetben (pl: trend it up-nak van egy nagyon jó palettája, de bármelyik márkánál meg lehet találni). A zöld színűvel tudod a piros foltokat eltűntetni, és utána rá bármilyen alapozót/korrektort használhatsz igazából, attól függ, hogy mennyire szeretnéd természetes hatásúnak a bőrödet. Csak arra nagyon figyelj, hogy a zöld szín ne üssön át az alapozón.
2020. máj. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem extrém fehér bőröm van (ráadásul durván száraz). Ami nekem olcsóbb kategóriából bevált:

-Maybelline fit me alapozó 100-as árnyalatban: ez egy matt alapozó, szóval mindenképp alá kell hidratálni, fedése inkább gyenge-közepes, de jól építhető, mindenképp nedves szivaccsal érdemes felvinni.

-Makeup Revolution Matte Base folyékony alapozó F3 árnyalatban, ugyananaz igaz rá, mint az előzőre

-Makeup Revolution stick alapozó F1 árnyalatban: ez az új kedvenc, kicsit zsírosabb állagú, szóval nagyon zsíros bőrre nem ajánlanám, de ha nem vészes a helyzet primerrel és púderrel tök jó lehet. Mindenképp alapozóecsettel tanácsos felvinni, már egy rétegben is inkább erős közepes a fedése, de full fedésig építhető. Kiemeli a száraz részeket, szóval hidratálni muszáj alá. Én Pinkpandáról rendeltem.


Korrektorból pedig szintén fit me, vagy a Catrice-nek a legvilágosabbja, viszont a nagy kedvenc nálam a Maybelline Instant Anti-age Eraser 00 árnyalatban (ez világosabb az összes felsorolt alapozónál, szóval szem alá, karikákra nagyon jó, ha csak bőrhibákra használnád, lehet érdemes az eggyel sötétebb árnyalatot választani).

2020. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én a Rival de Loop Young Colour Correcting Concealert használom 01 Ivory árnyalatban. Nagyon világos.
2020. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Primer,és L'oreal,maybeline alapozoi elég jok.
2020. jún. 20. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!