Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szemhéjamat szeretném...

A szemhéjamat szeretném kifesteni, de mikor kész és pislogok, halványodik, feljebb befogja a szemem meg ilyenek. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Köszi a segítségeket :S :)
2008. nov. 23. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Próbáld ki azt, hogy alapozót, vagy púdert teszel a szemhéjadra, és utána viszed fel rá a szemhéjfestéket, így elvileg tartósabb lesz. Nem vagyok sminkes, de nekem ez szokott használni. Egy próbát megér :) Remélem tudtam segíteni.

*W*

2008. nov. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem válaszoló jól mondja:) Én is így szoktam csinálni. Valamint még azt is hallottam, hogy kicsit nevesítsd meg a szemhélyadat, tényleg nagyon picit, mert így jobban megragad rajta a festék.

Ja amúgy ez a halványodás attól is függ, hogy milyen szemhélyfestéket használsz... Nekem van márkás és márkátlan is, egyformán jók, de vannak olyanok is amik akármit csinálsz, akkor is elkenődnek. Vásárlás előtt mindig próbáld ki a kézfejeden úgy, hogy rákensz picit a teszterből, aztán elsatírozod. Ha teljesen lejön, akkor az nem jó. Remélem segítettem:)

2008. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!