Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érettségin piros rúzs?

Érettségin piros rúzs?

Figyelt kérdés
Nem igazán szeretném magam "ilyenkor" is kisminkelni, viszont (igen,hibbant vagyok),ha van rajtam rúzs úgy érzem jobban tudok gondolkodni. A tanáraim tudják,hogy állandó jelleggel viselek rúzst, de érettségire ezt túlzásnak találom. De nem tudok elmenni amellett,hogy jobban tudok olyankor gondolkodni. Mit gondoltok erről?:D

2020. ápr. 17. 18:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
93%
Viseld azt, amitol magabiztos vagy. Ez csak egy erettsegi, szerintem egyaltalan nem illetlen vagy tulzas, foleg irasbelin:)
2020. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
13%
Van olyan drágám, hogy natúr rúzs. Ajakrúzs. Púder színek. Nem feltétlen kell rúzs alatt az élén piros rúzst érteni, amúgy is tanuld meg az csak nagyon kivételes esetekben szabad használni, az emberek többségének nem is áll jól, és a közhiedelemmel ellentétben az érett férfiak többsége is taszítónak találja gyakran. A natúr, letisztult dolgok sokkal elegánsabbak, vonzóbbak, és ugye érettségin nem szépítkezni mész hanem vizsgázni. Natúr smink bőven elég ha szeretnél valamit felrakni mindenáron :D
2020. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha 4 évig ebben láttak, nem hiszem, hogy ott zavarni fogja őket. Tedd fel'
2020. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Vegyél nude árnyalatot.
2020. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Vegyél maszkot, aztán nem látja senki. :D
2020. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
17%
Legyen rajtad, de ne piros.
2020. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
79%
nyugodtan ahogy jólesik
2020. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
lol, ez most komoly?😬
2020. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki maszkban fog ulni az erettsegin szoval tegy ugy ahogy jol esik.
2020. ápr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#2: Léteznek olyan színtípusú emberek, akiken az élénk/gazdag/sötét színek hihetetlen jól állnak, és természetes hatást kelt rajtuk. Én a kis szürkés tónusú, szőke fejemmel ha tipikus, klasszikus piros színt viselek, egyértelműen túlharsog, nem illik hozzám, így inkább a hideg fuksziákat vagy a meggyszíneket szeretem, ha élénk száj mellett döntök.

Míg vannak olyan egyének, akiken a “természetesnek” titulált rózsaszínes, barnás színek mutatnak természetellenesen.

Ez is ugyanolyan nap, mint a többi. Ha állandó jelleggel viselsz ilyen színt, az senkinek nem lesz fura. Ha jól áll, akkor pedig egyáltalán nem túlzás.

2020. ápr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!