Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelvpiercingem van 3 hónapja,...

Nyelvpiercingem van 3 hónapja, mégis néha annyira fáj a nyelvem. Miért?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz érzés, néha úgy kelek fel h rágni alig tudok.. De máskor meg virgonckodhatok vele nem fáj kicsit se.. Nem értem.. Segítsetek!
2010. júl. 25. 22:57
 1/8 anonim válasza:
Lehet begyullad
2010. júl. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem normális. :S Menj vissza és nézesd meg.
2010. júl. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
rossz helyre szúrták
2010. júl. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ajj.. :S de most pl. egyáltalán nem fáj.. akkor ki kellene venni és újraszúratni? :S és újra szenvedni vele amig be nem gyógyul? :S
2010. júl. 26. 12:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor éjszaka felkelek nekem is fáj néha.Túl rövid az enyémnek a szára, azért szokott fájni.Néha azért szoktam cserélgetni hosszabb szárúra.Mondom nekem csak akkor szokott fájni(az is ritka), bár én rágni tudok meg minden.
2010. júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nekem hosszú szárú van bent mert én csak azt szeretem, de lehet visszamegyek megnézetni ha megint lesz ilyen, de semmikképpen nem akarok megválni tőle..
2010. júl. 26. 19:56
 7/8 anonim válasza:

hát... kb. fél évig tart, amíg begyógyul.

amúgy semmi gáz h fáj, ha még csak 3 hónapja van.

2010. júl. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
áá köszönöm :D végre valami pozitív :D <3 akkor reménykedek, h elmúlik :D
2010. júl. 27. 16:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!