Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lassan 4 hónapja fáj a fülem,...

Lassan 4 hónapja fáj a fülem, normális ez?

Figyelt kérdés
Nemsokára 4 hónapja, hogy a porcba szúrattam fülbevalót (helix) és még mindig nagyon érzékeny. Vannak napok, mikor ha hozzáérek akkor semmi, de van, mikor már az érintéstől is fáj. Nem nagyon, csak kicsit, de így nem tudom kicserélni soha. :S Mit csináljak?
2011. szept. 20. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is állandóan be volt gyulladva, vettem az Apacsban ajakpiercinget, orvosi fém, elmúlt a gyulladás és rendben van azóta:)
2011. szept. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is industrialom már szép volt és érzéketlen, erre reggel kapkodtam és ahogy húztam a pulcsimat beleakadt. 3 hónapos, a porc terület ilyen. Átlagban azt mondják, fél év a gyógyulás, van akinek előbb, van akinek később.
2011. szept. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!