Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szempillafestéskor csak...

Szempillafestéskor csak papírt raknak a szem alá? Magy. Lentebb.

Figyelt kérdés

Először voltam kozmetikusnál tartós szempilla festés miatt, és nem tudta megcsinálni rajtam, mert mikor a szemem alá vazelint akart kenni, nem bírtam a szememmel felfelé nézni. Önkéntelen reflex vagy mi, nem tudom, de

becsuktam a szemem. A kozmetikus ekkor mondta, hogy ne erőltessük. Annyira szégyellem még most is magam, de nem tehetek róla, nem bírom, ha közelítenek a szememhez.


Sajnos sminkelni sem tudom a szemem, még soha nem tudtam alul kihúzni a vízvonalnál, egyszerűen rettegek, hogy belemegy a ceruza a szemembe. Felül nagyon nehezen tudom kihúzni tussal, kissé egyenetlen és nem egyforma, de szemceruzával lehetetlen, hiába próbálom több éve.


A kérdésem az, hogy nem lehetne egy kis krémet kenni a szemem alá, amire aztán vattakorongot tesznek,vagy egy félhold alakú papírt, aztán úgyis le kell csukni a szemem, és úgy már festheti. Még az sem baj, ha kicsit befogja a bőrömet a festék, mert aznapra nem terveznék semmi kinti programot, és másnapra lejönne a bőrömről.


Azért szerettem volna a tartós pillafestést, mert utálom festeni a szemem, elmosódik a szempillaspirál, lepotyog a szemfesték, és ömlik a könny a szememből, ezért nem is szoktam festeni a kicsi, mélyen ülő szemeimet. Marad a rúzs.


2019. okt. 26. 00:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vazelinnel alà kell kenni,majd rà egy vizes felbevàgott vattakorongot kell tenni úgy hogy az alsó szempillàk felülre kerüljenek.


Remélem nem azért kérdezed, mert magadnak akarod csinàlni! Mert azt nem ajànlom.

Tapasztalt kozmetikusként mondom, hogy magamnak nem tudnàm rendesen csinàlni.

Amúgy én még nem talàlkoztam ilyen vendéggel, akinek ne tudtam volna.

Szerintem próbàlkozz egy màsik kozmetikussal! :)

2019. okt. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Magamnak dehogy csinálnám!!!!!!!


Csak kozmetikussal. Bementem másikhoz is, és megkérdeztem, és ő is vazelint kenne a szemem alá. Nem tudom, mit csináljak. Annyira érzékeny a szemem környéke, és nem tudom, hogyan tudnám engedni, hogy a szemem alját bekenjék. Van még ilyen valaki rajtam kívül? Annyira szégyellem, de becsukom a szemem önkéntelenül.


Köszi hogy írtál.

2019. okt. 26. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!