Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Rossmannban árult Tangle...

A Rossmannban árult Tangle Treezerek eredetiek?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést úgy értem, hogy ugyanolyan minőségűek-e, megyeznek-e az eredetivel?

Igen, tudom, hogy nem használhatnák egyébként a márkanevet, ha nem ők gyártanák, illetve az ára is megegyezik az eredetijével.

De jártam már úgy, hogy ha valamit csak netről, hivatalos oldalról vagy csak patikákban lehetett kapni és drogériában is árusítani kezdték, nem volt ugyanolyan minőségű, mint a rendelt vagy a gyógyszertári. Hiába volt ugyanaz a termék.

Valakinek van tapasztalata ezzel, vettetek már onnan ilyen fésűt?



2019. aug. 29. 07:51
 1/7 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem eredetinek tűnik, wet detanglert vettem Rossmannból, nem látok különbséget.
2019. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem onnan van, semmi baj nincs vele
2019. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Eredeti Tangle Teezereik vannak.

De vettem próbából egy saját márkás bontókeféjüket is, és ugyanúgy bevált nekem.

2019. aug. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 29. 16:02
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Az megvan, hogy a hamisítást a törvény vünteti? Ahofy a hamisított termék árulását is? Tehát nyilván eredeti, mivel milliós bírságot kockáztatnának a hamis cucc árulásával.
2019. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, tudom.

Ezt ki is fejtettem a kérdés alatt, ha nem olvasnád....

De jártam már így, hogy drogériából mégsem ugyanolyan minőséget tudtam venni, mint külföldről rendelve a hivatalos oldalról ugyanannál a terméknél. És szerintem ezzel nem vagyok egyedül.

2019. aug. 30. 07:23
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, gogy a gyártó különböző minőségű termékeket hoz forgalomba egyes országokban. Pl a német piacra gyártott ariel mosószer sokkal jobb, mint a magyar piacra gyártott. Se ettől még eredeti mindkettő.
2019. aug. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!