Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kell várnom arra, hogy leszedj...

Gitarhero kérdése:

Kell várnom arra, hogy leszedjék az anyajegyem vagy ott azonnal megteszik?

Figyelt kérdés
A karomon van egy lapos nagyobb anyajegy és mondták, hogy menjek el leszedetni mert már párszor felsértettem...Szóval ilyen sztk alapon lenne és ott megcsinálják vagy várni kell rá?
2010. jún. 23. 12:20
 1/5 anonim válasza:
Szia! Szerintem mindenhol máshogy van. Nekem kisműtőbe csinálták, időpontot kaptam, a barátnőmnek meg rögtön levették a vizsgálóba. Szerintem attól is függ, hogy hol van és mekkora.
2010. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én magánrendelésre mentem, mondta, hogy ezt most lekapjuk! Nem egy nagy történet, egyedül az érzéstelenítőt éreztem!
2010. jún. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És sztk alapon ingyenes, ugye?
2010. jún. 23. 13:17
 4/5 anonim válasza:
Igen.
2010. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát ez nem csak anyi h lecsipik.

felkel vágni ki kel szedni az udvarát stb...tesomnak minden féle vizsgálatot végeztek rajta..

2010. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!