Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Létezik mellkisebbítő műtét?

Létezik mellkisebbítő műtét?

Figyelt kérdés
Nem vagyok megelégedve a melleimmel, szerintem túl nagy. Jobban szeretnék egy A-s kosarút, ezért szeretnék érdeklődni, hogy létezik-e valami műtét vagy módszer erre a célra?

2018. jan. 25. 21:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
80F??? Azok mennyei méretek! Könyörgöm ne csináltass velük semmit! Az A-s mellek egyáltalán nem szépek! De C-sre se lenne érdemes, így tökéletesek ahogy vannak!
2018. jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szia! Ha olyan nagy mennyiséget vetetnél ki, azt már tuti támogatja az oep. Nekem volt ilyen, igaz, kevesebbet vetettem ki, de életem egyik legjobb döntése volt. Ne érdekeljen, hogy mit mond más, csak a te közérzeted számít!
2018. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen létezik. Egyik ismerősöm is megmütette magát. És nem bánta meg. Igy is nagy neki, de sokkal elviselhetöbbé tette a napjait a műtét.

Egyébként én a helyesben nem A-ra hanem B körülire műtetném.

2018. aug. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Azoknak akik azt mondják h a kis mell nem szép: szerintem mindegy h mekkora,csak legyen formája...szerintem neketekis jobban tetszik egy kicsi,de formás kerek,mell aminek van tartása mint egy nagy,de megereszkedett lógó ami mondjuk tele van striákkal, nem?
2018. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!