Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fiúk! Tényleg irtóztok a...

Fiúk! Tényleg irtóztok a szilikonmelltől vagy ez csak amolyan kötelező 'vélemény'?

Figyelt kérdés
Itt most nem a hatalmas lufikra gondolok hanem ha egy lány a legkisebb A-s kosarat sem képes kitölteni, milliószor megkapta a "borogasd hátha elmúlik" "elöl deszka hátul léc" és ehhez hasonló beszólásokat fiúktól és lányoktól egyaránt, annyira gyűlöli magát hogy nem tud sírás nélkül a tükörbe nézni, stb. Ha egy ilyen lány berakat magának egy maximum C-s a testalkatához illő csepp alakú imlantot az tényleg elítélendő?

2015. szept. 23. 21:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%

Én nem ítélem el.

Azt jelenti, van rá pénze...

Márpedig ha van rá pénze, akkor valószínű nem rajtam fog élősködni!

Hajrá, ismerkedjünk meg! ;)

2015. szept. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%
10-es!Neked muszáj volt megcsináltatnod,az eszedért nem szerethet senki!
2015. szept. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Scav ***** válasza:
100%

Én nem szeretem annyira a szilikont, bár meg lehet szépen csinálni, csak az drága. És lehet a mellbimbó is érzéketlenné válhat. Egy ismerős csajnak szilikon van, engedte, hogy megfogjam, teljesen élethű volt. Nem órás dinnyék. De a melle alján azért ott volt a heg :(

Nekem inkább bejön a kicsi akkor is, ha deszka. Ha meg csúfolnak emiatt, akkor még eléggé gyerekekkel vagy körülvéve. Felnőtt (vagy inkább érett) emberek nem csúfolódnak. És nagyon sok pasi imádja a kis melleket! Én is.

2015. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem kötelező vélemény.Ízlés kérdése.Egyszerűen nem vonz.

Viszont a kis mellű nők és a te esetedben érthető dolog ha nagyobbat szeretnél.

Bár nagyon sok pasinak épp a kis mellű nők tetszenek vagy nem annyira fontos mint azt gondolnátok:)

Ha még nem késő,gondolkozz el rajta!

Sok probléma lehet belőle.Amit már itt is említettek pl.

F40+

2015. szept. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Tévedés azt hinni, hogy szilikoncicikkel csak természetellenesen lehet kinézni! Egy igazán jó orvos az alkatodhoz illő implantátumokat ajánl, melyet megelőz egy személyes konzultáció és vizsgálat, mely során mérőműszerrel is megméri a jelenlegi állapotot, és ennek megfelelően választjátok ki közösen az implatátumot is. Az enyémről meg sem lehetne mondani, hogy "mű", annyira természetesre sikerült- és boldog vagyok, hogy megcsináltattam. Magam miatt! Főleg, ha izom alá helyezik az implantátumokat, akkor természetesebb a hatás!

Javaslom, hogy keress fel egy megbízható, jó plasztikai sebészt, aki mindenről részletesen tájékoztat! Ha kell, írj, privátban, és megadom az én orvosom elérhetőségét!

Üdv!

2015. okt. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%

(Magasról le**arom) Nem különösebben érdekel, hogy szilikon-e...Ha szép akkor szép(márpedig szilikonnal is nagyon szép tud lenni)


De ne az motiváljon, hogy más mit gondol (persze ha ezen gondolkozol,akkor valszeg ez motivál)

2015. okt. 16. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
55%
A természetes melleket részesítem előnyben. Még soha nem volt szilikonmellű nővel dolgom, de szerintem nem is igazán lesz és egy cseppet sem bánom. :)
2015. okt. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már jó pár barátnőm, akiknek szilikonos mellük volt.

Szerintem sok lány van, akire ráférne egy kis szilikon hogy nagyobb legyen az önbizalma, az önértékelése.

Még nem találkoztam önbizalomhiányos szilikonos csajjal! A szilikon a lányok külsején kb. két klasszist dob! (ez - sajnos - nem minden esetben és nem feltétlen hat a szellemi értékeikre)

Számomra teljesen elfogadható; egyáltalán nem zavar, a tapintásukat, az állagukat teljesen élvezem.

Jöhetnek csőstül...:)

2015. okt. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%

Együttérzek veled kérdező.:(

Bár engem eddig még nem igazán bántottak a kis mellemért, de azért nagyon fájópont ám.:((

2016. máj. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Scav ***** válasza:
#10 Hazudsz.
2016. máj. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!