Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fiúk! Tényleg irtóztok a...

Fiúk! Tényleg irtóztok a szilikonmelltől vagy ez csak amolyan kötelező 'vélemény'?

Figyelt kérdés
Itt most nem a hatalmas lufikra gondolok hanem ha egy lány a legkisebb A-s kosarat sem képes kitölteni, milliószor megkapta a "borogasd hátha elmúlik" "elöl deszka hátul léc" és ehhez hasonló beszólásokat fiúktól és lányoktól egyaránt, annyira gyűlöli magát hogy nem tud sírás nélkül a tükörbe nézni, stb. Ha egy ilyen lány berakat magának egy maximum C-s a testalkatához illő csepp alakú imlantot az tényleg elítélendő?

2015. szept. 23. 21:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Mivel a fogása meg a mozgása nem természetes, ezért nem szereti alegtöbb férfi.
2015. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
93%

Szia!


Nem irtózok a szilikon mellektől, ugyanis ha normálisan meg van csinálva, az is lehet szép és kívánatos, de nekem a természetes jobban bejön. Valahogy másabb, ha az ember egy "természetes jó mellett" tapogat, mint egy olyat, amiről tudjuk, hogy beavatkozás eredménye. Persze ez az egész csak az elme játéka, mert lehetséges, hogy egy tapasztalatlan pasas észre sem veszi a különbséget a természetes és a plasztik között.


Én azt tudom mondani a kérdésedre, hogy ha a lányt annyira zavarja, hogy kicsi a melle, akkor ne hallgasson senkire sem, csináltassa meg, végül is az a lényeg, hogy ő jól érezze magát. Én nem ítélem el.

2015. szept. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 opened paradise ***** válasza:
81%
Nem,pontosan tudom,hogy mennyi komplexusa lehet emiatt egy lánynak.
2015. szept. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Én nem írtózom sőt vágyom rá, hogy egyszer szilikonmellet tapinthassak.
2015. szept. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Zora242 ***** válasza:
90%
Saját érzései és lelki válsága sokkal fontosabb annál hogy mit gondolnak mások! A férfiak nagy többségét amúgy hidd el nem érdekli ha implantátummal lesz valami sokkal szebb és esztétikusabb, sőt. Nők esetében azok szokták elitélni akiket rendes formával nagysággal áldott meg a sors, hozzáteszem szülés után már ők is kicsit máshogy gondolkoznak. Férfiak esetén pedig a párkapcsolatban élők ítélik el főként...
2015. szept. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
3%
En csak olyannal talalkoztam, aki rajong a lufi szilikonert. Igy nagy lufit rakass be. Csak azt nezik meg a ferfiak. Minel hamarabb. Elvezni fogod, ah korberajonganak a ferfiak.
2015. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
26%

Gusztustalannak tartom a szilikon melleket, kb. le is lankadna tőle... sokkal inkább legyen kicsi.


Az egyetlen elfogadható ok a szilikonmellre a mellrák. Semmi más.

2015. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%
A kicsinél mindenképp jobb, de a természetes nagynak nincs párja. Csak lehetőleg ne labda formájú legyen, hanem aminek van egy kis lógása, mint egy igazi mellnek, ilyet nagyon kevesen csináltatnak, sajnos. De elvétve akad olyan szilikon, ami közel olyan szép, mint egy igazi nagy.
2015. szept. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
ebben az esetben nem az, meg akkor sem ha valakinek nagyon nagy volt és már egészségére is ráment
2015. szept. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%

Ez hülyeseg h irtóznak tőle, nekem szilikonos,es nem is erezni, ez is hülyeseg h mű, és imadják a pasik.meg vannak veszve a szilikonos nőkert amúgy.

Azok mondjak, h taszító , akiknek életbe nem lesz ilyen nőhöz közük és irigykednek..

2015. szept. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!