Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Valaki itt volt már pénisznagy...

Valaki itt volt már pénisznagyobbító műtéten? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Itt konkréten arra gondolok amikor a medencéhez rögzítő tartószalagot átvágják.
2010. febr. 26. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát nem voltam, de érdekelt a téma, utánaolvastam és érdekes dolgokat találtam. a műtét egyenlőre nem biztonságos, többször a méret rovására ment a pontencia, felléptek szövődmények stb. én nem javasolnám, de a neten sok anyagot találsz róla.
2010. febr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Láttam róla egy dokumentumfilmet. Utána még állhat mereven, de lógni fog mindenképp. Elmarad az élmény amikor azt mondja a csaj "nagyon feszitesz"... Annyira sokat számitana az a 2-3 cm?
2010. márc. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
nekem se valami nagyon nagy 14,8cm .. amúgy szerintem a vastagság jobban számít és van vastagító műtét is tudtommal
2010. márc. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, ha nem olyan nagy a baj, akkor felesleges szerintem. Én nem szeretem, ha egy pasinak nagyon nagy, mert az élményhez nem rak hozzá, ellenben nagyon tud fájni... De persze ha neked nem a barátnőd kielégítése a lényeg, hanem az, hogy csodálni tudd magad a tükörben, akkor csináld csak... :P
2010. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Amúgy ja:D

csak azért kellene h csodálhassa magam a tükörben:P

Csajozásban van önbizalmam, de a szexben emiatt annyira nincs, pedig nem kicsi amúgy, 16 centi, de egy 19 jobban hangzana:D

2010. márc. 5. 12:57
 6/10 anonim válasza:
Ha nem bánod, bíztatásként hozzászólnék:)Szerintem is számít a vastagság is, az én pasimnak sem hűűű de hosszú...de egyszerűen imádom!25L
2010. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Neked lehet, hogy jobban hangzana a 19 centi, viszont az is biztos, hogy nem a nőknek imponálnál vele...


Az önbizalomhiányon egyébként nem a pénisznagyobbító műtét, hanem ilyen súlyos esetben pszichológus segíthet, ugyanis ha ilyen fokú önbizalomhiánnyal küzdesz, akkor valószínűleg a műtét után találnál mást, amire ráfoghatod az önbizalomhiányod...

2010. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A barátomnak 15 centi de G-pontom mindig megtalálja vele:D Sorozatos orgazmus for life! :) Egyébként meg én is azt hallottam, hogy nem biztonságos. "A nagy farok a nárcizmusnak tesz jót, nem a szexnek".
2010. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ellenzem az ilyen érzékeny szervekbe való beavatkozást. Önbizalomhiányra nem ez a megoldás. Ha meg lesz a 19cm akkor lehet hogy 22-ről fogsz álmodozni...? Örülj, hogy egészséges vagy, nem kell még saját magunk alatt vágni is a fát,fölösleges bajokat okozni magunknak!
2010. márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bulfeszítő János válasza:
Az a baj, hogy ha szeretné az ember megcsináltatni a dolgot akkor sem talál olyan szakembert, aki elvállalná. Egyébként vannak esetek, amikor is adott egy párkapcsolat, miden működik csak hiányzik hozzá még az a kis plusz kerületben és hosszúságban. Hogy tökéletes legyen a szex, és a kielégülés. De mint mondtam. Nem találni szakembert a weben sajnos. Ha valaki tudna esetleg írja meg, mert igen is vannak esetek amikor kell.
2017. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!