Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrműtét előtt állok. Akinek...

Orrműtét előtt állok. Akinek volt már, megtudná mondani mekkora fájdalomra készüljek?

Figyelt kérdés
Pár hét múlva, megműtik az orrom, teljes korrekció, lesz benne keskenyítés, tehát vésés is. Tudom, ha már elvállaltam, akkor nem kéne hisztiznem. Ez nem is az, csak szeretném tudni, körülbelül mennyire fog fájni? Az első egy hét gondolom a kritikus időszak. Akik már estek át orrműtéten kérem válaszoljanak. És ha esetleg valakinek van véleménye Dr. Gill Endréről azt is szeretném meghallgatni. Nagyon szépen köszönöm minden kedves válaszadónak.
2010. febr. 5. 20:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én is kiváncsi vok!:)Írj!!!


20L

2010. ápr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Jól jól :) boldog vagyok nagyon, és nem volt fájdalom, csak icikepicike de az is csak néha... :)
2010. ápr. 25. 18:16
 13/15 anonim ***** válasza:
dejóóó neked :) én is úgy szeretnék mondjuk annyira nagy orrom nincs csak a vége kicsit krumpli :S és az porc nem csont és azt nem tudom hogyan lehetne vagy maradna e utána heg.
2010. ápr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Mennyibe került ugy nagyjából és hol?Végül Dr. Gill Endre csinákta?

Mennyi volt a gyógyulási idő?

Köszike a választ

2010. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

heg? nem nem semmilyen heg nem marad :D és amúgy sincs :d egy hétig van gips, és miután leszeedték és kimész az utcára az ég világon senki nem tudná megmondani h téged egy hete műtöttek


igen dr. gill csinálta


mindenkinek azt tanácsolom, hogy: www.nlcafe.hu/forum/orrplasztika

rengeteg kérdés rengeteg válasz rengeteg segítő ember

én is velük csináltam végig :)

bármikor újra belefognék

2010. ápr. 28. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!