Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrműtét előtt állok. Akinek...

Orrműtét előtt állok. Akinek volt már, megtudná mondani mekkora fájdalomra készüljek?

Figyelt kérdés
Pár hét múlva, megműtik az orrom, teljes korrekció, lesz benne keskenyítés, tehát vésés is. Tudom, ha már elvállaltam, akkor nem kéne hisztiznem. Ez nem is az, csak szeretném tudni, körülbelül mennyire fog fájni? Az első egy hét gondolom a kritikus időszak. Akik már estek át orrműtéten kérem válaszoljanak. És ha esetleg valakinek van véleménye Dr. Gill Endréről azt is szeretném meghallgatni. Nagyon szépen köszönöm minden kedves válaszadónak.
2010. febr. 5. 20:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Orrsövényműtétem volt, nekem is nyestek a tetejéből is.


Hár, a műtét utána három nap nem egyszerű. Nem tudlak megnyugtatni: borzasztó rossz lesz, de kárpótlásul egész életedben ott lesz a szép új orrod. Ez talán feledteti a fájdalmakat...

2010. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Ha majd át estél rajta feltétlenül írj, hogy milyen érzés stb..!Csak azért vok kiváncsi, mert majd idővel én is szeretném megműtettni az orromat!

Sok szerencsét és jobbulást előre is!:DDDDD

20L

2010. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

legyen otthon sok fájdalomcsillapító, és még a kórházban, mielőtt hazamész, és előtte kiveszik az ijfúziós csövet, kérj egy utolsó ampulla fájdalomcsillapítót. egy ismerősömet, mikor megműtötték, nem is a fájdalom, amit észrevettem rajta, hanem a hatalmas monokli, azt hiszem, mind a két oldalon. tehát ezért is otthon kell maradnod. meg hát azt írtad, pár hét múlva lesz, feltehetőleg némiképp hűvös lesz akkor még, ez miatt se mozdulj ki. a sebnek egyenletes hőmérséklet tesz jót.

még egy tanács. mivel olyan szerencsés helyzetben vagy, hogy tudod, meg fognak műteni, szedj humet-r vagy valamilyen vas tartalmú vitamin-készítményt, mert elkerülhetetlen lesz valamennyi vérveszteség, hadd legyen tartalékod

2010. febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. A mostani értesüléseim szerint télleg nem lesz nagy fájdalmam, beszélgettem több műtéten átesettel, és fájdalmuk nem volt egyáltalán, csak kellemetlen volt az alvás, és sok izgalom a gipsz levételéig... És igen a monoklik két hétig.. De szerintem inkább a monoklik, amiket jegeléssel lehet enyhíteni, mint a hatalmas fájdalom.

puszi

2010. febr. 6. 21:52
 5/15 anonim ***** válasza:

Azt mondják nem annyira vészes, de a tampon kivétel az elég húzós.

Túl fogod élni :)

2010. febr. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Szia!

Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni!

De szeretném ha a műtét után irnál pár dolgot a műtéttel kapcsolatba!!Kivel csináltatod?Mennyibe került?Meg vagy e elégedve stb!

Remélem nem haragszol e miatt csak és is szeretném megcsináltatni és azért kérdezösködök!!!

Mielőbbi gyógyulás!!

Szia

2010. febr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Utolsónak szól! :)

Dehogy baj, hogy kérdezel :P Végülis gyakorikérdések.hu :D:D

19 nap múlva lesz a műtétetem (március elején)

Rendben, majd nézz erre március eleje körül, és írok a műtétről!

(K)

2010. febr. 12. 22:12
 8/15 anonim ***** válasza:
feltétlen írj! én készülök rá. mennyi volt egyébként ukmukfuk?
2010. febr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

ukmukfuk? :D ez mi ez?:D

a műtét árára gondolsz?

az 340.000.-,ami nagyon jó árnak számít, manapság fél milliókat is képesek elkérni, ugyanolyan ügyességű orvosok.

2010. febr. 14. 13:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Most akadtam rá a kérdésedre ! hogyan sikerült a műtét ? :) remélem írsz mert én is megszeretném csináltatni
2010. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!