Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért csinálják olyan durván...

Miért csinálják olyan durván a zsírleszívást, és tuszkolják ezerrel a szilikont a berakás alkalmával?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy úgy tűnik, mintha nem tisztelnék a pácienst, olyan durván mozgatják a zsírleszíváshoz használt eszközt. Meg az implantátumot is olyan durván tuszkolják be, hogy rossz nézni.


Én ha ilyen műtétre szánnám magam, nem szeretném, hogy ilyen durván bánjanak a testemmel?


Szóval lehetséges, hogy indokolja valami ezt a durva mozdulatsort?



2013. okt. 7. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
már bocs,de gondolom igy kell csinalni.masik meg alszol és nem érzed.ennyi.
2013. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem érzem, de a testem, lelkem megjegyezheti, és később valamilyen formában jelentkezhet az altatás alatt ért sokk.
2013. okt. 8. 18:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem ér semmiféle sokk!:)))

Nem csinálják durván, csak erőteljes, határozott mozdulatokkal, ezt másképp nem lehet.

2013. okt. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a plasztikai sebész örülne a legjobban ha csak bedugná a tűt és kifolyna a zsír magától. De azért gondolj bele hogy az ott hozzá van nőve/tapadva a körülötte lévő szövetekhez és ki kell vágni onnan.
2013. okt. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, volt egy sanda gyanúm, hogy a zsírszövetet valahogy fel kell lazítani.


brr

2013. okt. 9. 17:46
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
szia,akkor ne menj plasztikai mütetre ha félelmeid vannak.
2013. okt. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 l.dominik27 válasza:
Figyelj, én azt ajánlom hogy ha túlsúlyos vagy akkor ne a zsírleszívást válaszd, hanem pl ott a Norbi Update meg lassan -lassan egy kis fitnesszel le megy az :)
2013. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igazából nem vagyok túlsúlyos.

Persze, a mai girnyó alakhoz képest van rajtam max. 4 kiló, de azt is talán csak én gondolom.



A kérdésem nem is arra irányult, hogy én szeretnék menni és hogy működik a dolog. : )


Azért köszi.


A Norbis dolgoktól meg kiráz a hideg. brr

2013. okt. 26. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!