Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha megműtenek orrsövényferdülé...

Ha megműtenek orrsövényferdüléssel, más formát vesz fel az orrom, kisebb lesz?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 09:04
 1/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Nem vagyok orvos, a fateromnak volt ilyen műtétje, de nem változott az orra, csak belül (a sövény), de azt nem nézegetjük.
2009. okt. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem:D,köszi...
2009. okt. 18. 18:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz kisebb.
2009. okt. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Kicsit kissebb lessz. az enyén az lett. de fontosabb ennél hogy az orrsövényferdüléss miatt képes eltorzulni az arc szerkezete. És képes fojamatos fejfályást okozni.

mindenképp fontos megműteni.

bár készülj fel hogy kb másfél hétig nem nagyon tudsz majd szilárd táplálékot felvenni. és elégé kellemetlen lessz ha kimegy a fálydalomcsillapító hatása.

2009. okt. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úr Isten,tényleg eltorzulhat az arcom,ha nem műtenek meg?14 évesen volt 1 balesetem,eltört az orrom,azóta van orrsövényferdülésem.Az orvosok szerint 18 után megműtethetem...17 múltam
2009. okt. 21. 17:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!én fül-orr-gégész mütösnő vagyok!Orsövényferdülésnél csak a porcos középrészt szedik ki.Nem lesz semmi baja az orrodnak!nem lesz látható.Aki azt irta hogy kisebb lett annak biztosan nagy orra volt és a porc kivétele után kicsit összeesett ez nagyon -nagyon ritka!!
2009. nov. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Megnyugtató ezt olvasni...:D
2009. nov. 5. 10:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!