Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagyon vékony ajkaim vannak...

Nagyon vékony ajkaim vannak és szeretném növelni őket. Szájfeltöltés otthon? Szerintetek ez a módszer működhet?

Figyelt kérdés
Kissé butaságnak fog hangzani ez a kérdés, de nagyon érdekelne, hogy lehetséges-e ez.A férfiak a péniszüket szokták otthon olvasztott vazelinnel növelni. Szerintetek ezt meg lehet csinálni egy nő száján is? Semmiképp nem szeretnék plasztikai műtétet.
2013. máj. 4. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

Kis butus, ezt hol hallottad?

-> "A férfiak a péniszüket szokták otthon olvasztott vazelinnel növelni."

A férfiak inkább a szácskáddal szokták növelni a péniszüket.

Ki tudja, lehet a te szád is nőne tőle?

2013. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyennel azért nem kísérleteznék. El is fertőződhet, stb.

Annyit nem ér, nem a kisebb ajkaid miatt nem fogsz kelleni valakinek.

2013. máj. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak olyan "nagy" elmék, akik feltöltik otthon a péniszüket.. DE!

káros mellékhatásai vannak, nem egy helyen olvastam hogy olyan durván elfertőződött a nemi szerve a pasasnak, hogy nem tudta használni. Na ezzel csak azt akarom mondani, hogy hülyeség ilyen csinálni. Nem tudhatod mi lehet. Lehet hogy a szád elfertőződik és meg kell műteni, vagy bármi! Egy vékony száj is lehet szexi. a Legjobb barátnőmnek is nagyon vékony a szája, de egy csomóan szeretik. Nem éri meg hogy ne szeresd magad csak mert vékony a szád

2013. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy még hozzátenném, hogy vannak rúzsok, amik kissé megduzzasztják az ajkat. Persze ez sem olyan egészséges, mert az a lényege hogy irritálja a szájat, ettől megduzzad, de ettől még nem lesz semmi bajod.
2013. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ködzönöm a válaszokat:) inkább nem kísérletezek.:D
2013. máj. 4. 23:02
 6/9 anonim ***** válasza:
ezen jót nevettem:)
2013. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

szia!

szerintem felejtsd el!! nem csak otthon, "rendes" körülmények között is. Szerintem, bár ízlés kérdése, nem szép. A rózsaszín ajak rész nem lesz vastagabb, csak kidudorodik a szád és csőröd lesz...nem vonzó szerintem.

Szájkontúrral tudsz javítani rajta és a szájfény is segít. próbálj ki inkább ilyen praktikákat, cseleket mielőtt ilyen butaságra gondolsz.

2013. máj. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

felejtsd el,mert ez baromság.

A férfiak akik telenyomják a p.csüket vazelinnel,általában beteg állatok és az lesz a vége,hogy elfertőződik és egy urológus meggazdagodik belőlük,amire valamennyire helyrehozza.


Egy kis olvasnivaló: [link]

2013. máj. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudom későn találtam meg a kérdést... De a borsmentaolajos szájfény még mindig jobb módszernek tűnik számomra, mint akár otthon vazelinnel (isten ments!) vagy plasztikai sebésszel feltöltetni. Én néha használom, és egy kis színt is kapnak tőle a fakó ajkaim, mert serkenti a vérkeringést bennük. Nekem inkább laposak, mint vékonyak, de az az igazság, hogy régen vékonya(bba)k is voltak. Nem tudom ez mitől változott, én a "bizsergetős" szájfényre fogom, mert nincs másra, persze ilyen hatást nem ígérek, mert nem tudom igazolni, hogy tényleg közrejátszott-e benne. Télen a narancsolajos vagy fahéjolajos ajakzsírok is szóba jöhetnek, nyáron fényérzékenyít. Nekem narancsos nem tudom már honnan van, de az tuti, hogy a hatása hasonló, és az illata is jó, csak ami nekem van tégelyes és átlátszó (nem színes vagy csillámos) elvileg univerzális, bárhová kenhető balzsam, gyakorlatilag az állagával elképzelhetetlen számomra máshová kenni, és mindenhová használni nem is volna gazdaságos mert kb. 10ml sincs :D Erre nem tukmálok senkit, de a direkt erre kitalált 6-800ft-os applikátoros kis szájfény szerintem simán megérhet bárkinek egy próbát, aki nem szeretne egyből kés alá feküdni. De szerintem még akkor is jobb az injekciós, ideiglenes töltés elsőre... Pont mert ideiglenes, s ha jó úgy, akkor lehet szabatni is akár. Persze mindenki döntse el saját maga neki mi a jó ;) Csak egy ötlet volt részemről, mert ezen tényleg könnyű optikailag tuningolni, ha nem kell sok változás, hatalmas, húsos gumimatrac ajak.
2016. aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!