Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 17 évesekre vállalnak mellfelv...

17 évesekre vállalnak mellfelvarrást?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Minek kéne egy 17 évesnek mell felvarrás? Az azoknak szükséges, akiknek nagy lógó mellei vannak, nem akinek még csak most nő.
2012. dec. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Én láttam olyan 17 évest akinek olyan volt a melle mint nagyanyámnak.Egy biztos ezt a doki dönti el.
2012. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Akinek 17 évesen lóg a melle az sportoljon meg gyúrjon és nem fog lógni... ennyi idősen még ez simán segít, semmi szükség mellfelvarrásra.
2012. dec. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán lóghat egy 17 évesnek a melle, ha mondjuk fogyott egy év alatt 40 kilót. Ismerek ilyet, régen egy osztálytársam nagyon kövér volt gimiben, majd kemény fogyókúrába kezdett, és amikor elérte azt a súlyt, akkor sportolni kezdett. Előtte nem engedték, hogy ne terhelje nagyon az ízületeit. A sok fogyás után nem húzódott össze a bőre, hiába sportolt később rendszeresen, így ő a ballagás után megplasztikáztatta a hasát is, és a melleit is megcsináltatta, mert úgy néztek ki, mint két tejeszacskó. Nem tudom, hogy megcsinálják-e 17 évesen, szülői beleegyezéssel talán, de az az egy év szerintem már se ide se oda, ki lehet várni, és akkor nem kell felesleges köröket futni, hogy engedik-e vagy sem.
2012. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem, csak 18 éves kortól.

A mell pedig már nem nő 17 évesen, és simán lóghat. Egyik ált. iskolai osztálytársnőmnek úgy csüngött a melle, mint az afrikai nőknek, lefelé mutató mellbimbóval, a mell udvara is a melle alján volt.

De elég kövér is volt a csaj.

A tornától pedig már sosem alakul vissza.

2012. dec. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

hjaj 20 éves korig nő a mell...

És egy nagy mell lóg ha természetes..

2012. dec. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Kedves Mindenki!

Én is azt olvastam, hogy kb. 17 éves korig nő a mell, de nekem 17-18 évesen kezdett el nőni és kb. 23 évesen lett a mostani mérete, szép kerek, formás, D-s.

Szóval, azért ne általánosítsunk!

És igaza van az előttem szólóknak: Ha neked esztétikai vagy orvosi okból szükséges a műtét (mert mondjuk lefogytál), akkor hajrá, de a 18 éves kort azért várd meg, egy év ide vagy oda, már nem számít!!! Sőt inkább 1 év alatt sokat kellene sportolni, hogy az akkori alakodhoz tudják mérni és igazítani a melleidet.

2012. dec. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Atsuness válasza:
25%
Szerintem ne csinálj semmit vele, nagyon szép és gömbölyded lesz az magától is. :)
2012. dec. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem olyan nagy cucc, hogy általánosítunk, nem a te példádat kell venni, utolsó előtti, ami tízezerből egy.

Az az általános, hogy elkezd nőni, 9-10 évesen, és 14-15 után már nem nő semmit. Most ne azt vegyük, hogy valaki felszed magára szükségtelen pluszkilókat, és a mellére is hízik, mert az nem ugyanaz.

Én elhiszem, hogy nálad így volt, ahogy írod, de elég valószínűtlen, hogy a kérdezőnél is ez lenne a helyzet. A kövér lányok eleve hamarabb érnek, kizártnak tartom, hogy egy kövér lány melle ne lenne kifejlődve 17 éves korára.


Persze az edzéssel egyetértek, érdemes folytatni, hátha mégsem kell hozzányúlni.

2012. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mivan??? hol általános az, hogy 9-10 évesen kezd el nőni? 12 évesen hatodikban egyetlen lánynak volt egy pötty melle a 20-ból! nekem 13 éves korom után kezdett el nőni és 17 évesen nem hagyta abba, kb 21 évs koromban érte el a végleges méretét.
2012. dec. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!