Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Csőmellem van. Fiúk-lányok?...

Csőmellem van. Fiúk-lányok? Kérdés lent

Figyelt kérdés

engem rendkívül zavar..nem tartom esztétikusnak és ezért teljesen lerombolja az önbizalmamat. nem érzem úgy, hogy ez bárkinek tetszene. Olvasgattam itt ezzel foglalkozó kérdéseket és válaszokat..és bár pár pozitív megnyilvánulás is volt, ezek ellenére sem tudom elhinni, hogy van férfi, akinek ez tetszik. Egy esetben látom szépnek "őket", mikor libabőrös vagyok és úgy az egész összeugrik, vagy nem is tudom értelmesen megfogalmazni :D mert a bimbóudvarom is nagy.. és szerintem akkor szép egy mell ha kerek, formás és pici a bimbó. de ezek közül egyik jellemzővel sem áldott meg az ég. Gondolkoztam már a plasztikai dolgokon..de tudom, hogy rengeteg férfinak az is taszító, és őszintén belegondolva, én sem szeretem a mű dolgokat. Viszont az sem állapot, hogy a párkapcsolataimban nem vagyok hajlandó megszabadulni a melltartótól. egy partnerem volt eddig, aki előtt vállaltam, mert ő meggyőzött róla hogy úgy vagyok jó, ahogy vagyok. És tudom, hogy ha valaki szeret elfogad így meg úgy, de lehet hogy pont olyan fiút fogok ki legközelebb, akit ez taszítani fog.. de életem végéig mégsem rejtőzködhetek minden barátom előtt. és nem is a nagy mell kategóriába esem, tehát.. kicsi is, csőmell is..a bimbó se az igazi.. nem tudom mi tévő legyek. Próbálom elfogadni magamat így, de nehéz. a kérdésem az hogy mit tehet ilyen esetben egy lány/nő? illetve fiúk e mennyire taszító? hasonló problémával küszködő lányok észrevételeit is várom.. vagy ha van olyan lány/nő, akinek sikerült így elfogadnia magát..

20/L



2012. szept. 17. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

"Egy esetben látom szépnek "őket", mikor libabőrös vagyok és úgy az egész összeugrik, vagy nem is tudom értelmesen megfogalmazni :D"


Ezzel nem vagy egyedül.Nekem is ilyesmi a mellem,kb 11 éves koromtól kezdve szabályosan gyűlöltem őket.Aztán mit ad a természet,még 22-23 évesen is változott a mellem.Addig semmit!Rájöttem 24 felett, hogy mi az ideális fajtájú és méretű,fazonú melltartó,ami jó méretben, plusz változott picit az alakja.Nekem alakváltós,pl izgalmi állapotban kerekebb,egyébként meg kb lefelé néznek(kivéve, ha kihúzom magam).A mellbimbóm csak hideg v forróság -izgalomra látszik,egyébként nem....Látszanak még erek is rajtuk,na de ennyit a panaszáradatból.

Engem sokáig betegesen zavart,pénz is lett volna megműttetni,de aztán amikor beleástam magam a témába,rá kellett jönnöm,hogy a többezer átböngészet fotó közül egy sem tetszik.Még mindig nincs akkora csúcstechnológia, hogy olyan mellet varázsoljanak nekem,amilyet igazán szeretnék.Nagyon becsapósak a fotók.Úgyhogy én maximum szülés után,mikor a hasamalá ér a mellem,akkor csináltatnám meg :-)


Elmondom, hogy ahhoz, hogy elfogadjam és kicsit megszeressem őket mi kellett:

-Egy normális és őszinte férfi vélemény(majd persze egyre több és több vélemény,ahogy nőtt a tapasztalatom a férfiak és a szerelmi-szexuális élet terén)

-A tudat, hogy örüljek, hogy legalább van mellem és nem vagyok teljesen deszka!(azt pl sosem tudnám elviselni,és szerintem abban az esetben tényleg indokolt a műtét, ha valakinek szószerint nincs egyáltalán melle,és még szivacsos melltartót sem tud rá venni!)

-Az első pár szerelmi kapcsolat, ahol tisztelve,szeretve éreztem magam testileg is és lelkileg is!Amikor rájöttem, hogy van aki az én mellemtől indul be,pedig nagyon gátlásos vagyok alapból!

-Lazaság,kevésbé gátlásosság az ágyban,ami a bizalom miatt jött létre a volt barátaimmal szemben.

-Én pl szívesen megfogom a saját mellemet is,mióta jobban elfogadtam magam.Rájöttem, hogy tapintásra tök kellemes,megfogni is meg érezni is.A férfiak is a tenyerükkel is mérnek,nemcsak a szemükkel,ezt jegyezd meg.



Nem mondom, hogy teljesen elfogadtam magam,sosem fogom,de már nem utálom a melleim.Vannak, kész. Ennyi jutott.


Egyébként egy angol fórumon sokat olvastam pont a csőcicikről.Tuberous breasts-nek hívják ezt a formát.Ha rákeresel a guglin nagyon megfogsz lepődni és tuti rájössz, hogy a te melleid sokkal jobbak,mint amiket a kereső kidob :) A műtét miatti későbbi mellékhatások pedig ennél a formánál járnak a legnagyobb kockázattal, mivel az ilyen formába kerül a kerek szilikon, így összetörnek a szövetek és az izmok és gázos szövődmények vannak.Sok olyan commentet olvastam,ahol megbánták az egészet,kivetették inkább a szilikont és mégrondább lett utána....Amúgyis a szilikont pár évente cserélni kell.És ha nincs pénz megcsináltatni?Sajnos ilyen is van!...

2012. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó csaj vagy nem számít, kevésbé vagyok mell rajongó

20/F

2012. szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat! :)

Kedves első, sok igazság van abban, amit mondasz. :)

és böngésztem már én is, láttam hogy vannak sokkal rosszabbak is, ebből a szempontból örülök, hogy nekem legalább csak ennyi a kínom. csak azért rossz abba belegondolni hogy engem mért nem áldott meg az ég szép cicivel :) és valóban könnyebb úgy elfogadni, ha valaki érezteti hogy semmivel sem rosszabb mint bárki másé. fent is említettem, hogy nekem is volt ilyen kapcsolatom..és lehet mostanában azért zavar egyre inkább, mert nincs mellettem most senki és csak a hibákat keresem és találom magamban. :) de persze ez már egy másik téma..

végső esetben műttetném meg csak.. remélem a nagy elhatározás előtt csak normális srácok esnek az utamba és visszaépítik az önbizalmamat :)

olvastam már kommenteket, hogy ha olyan a lány kisugárzása, vagy ahogy a második válaszoló is írta, hogy ha 'jó a csaj' akkor nincs probléma..de sose lehet tudni milyen pasiba botlik az ember.. lehet hogy inkább cicipárti..lehet hogy popsipárti.. eddig nekem szerencsém volt, reméljük ezután is :D

megpróbálom elfogadni magamat így ahogy vagyok, és köszönöm a tippeket! :)

2012. szept. 17. 22:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanez a problémám.Én már teljesen biztos vagyok benne hogy jövőre megműtetem,már a pénzt is nagyjából összeszedtem rá.3 éves kapcsolatom van,és a párom akárhogy győzköd egyszerűen nem vagyok képes levenni a melltartót előtte!Úgyhogy meg kell műtetnem ha nem szeretnék örökké bújkálni.
2012. szept. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is csőmellem van, nagyon zavar és én meg fogom műttetni 2-3 év múlva. Én képtelen vagyok így elfogadni magam, de amelyik férfi szerint műnő leszek a cicikkel, az mehet a levesbe! Gondold át, hogy el tudod-e fogadni magad így, vagy nem, és e szerint dönts a műtétről.

18N

2012. szept. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen.. engem is már régóta zavar..csak gondoltam várok még 21 éves koromig, mert ha jól tudom addig fejlődik a testünk.. hátha, de nem fog ez már változni.. erősen gondolkodom a műtéten, mert úgy sokkal több önbizalmam lenne..de valóban bele kell gondolnom abba is, hogy tudom-e finanszírozni a 3évenkénti implantátumcserélgetést..na meg a fájdalom.. :/ meggondolandó
2012. szept. 18. 20:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a mell kevésbé olyan fontos mint a szép arc, formás popsi :)

De megkérhetlek, hogy küldj képet? természetesen pólóban :)

kíváncsi vagyok mit értesz a csúnya és a cső mellek alatt..

2012. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ez megnyugtató :) egyébként ha van rajtam melltartó, szép formás, szóval ruhában nincs vele problémám..csak ha az lekerül...
2012. szept. 26. 21:30
 9/10 ViaSayers válasza:
100%

Igaz, nekem nincsen csőmellem, viszont valaki írta, hogy az se jobb, ha szinte semmi melle sincs az adott lánynak - na én ebbe a kategóriába estem. Ráadásul 21 vagyok, nőni már nem nagyon fognak, fogamzásgátlót is lekezdtem szedni, hátha az majd segít, de persze semmi eredménye. (Miért is lenne?) Néha az A-s melltartó lóg rajtam, sőt, a mai napig van AA-s melltartóm, amit használok is, de azt is csak azért, hogy úgy tűnjön, mintha lenne. A push up-ról nem is álmodok, mert nincs annyi mellem, hogy legyen mit felpolcozni... Gondolhatjátok, milyen érzés, amikor látom, hogy a 13 éves kislányoknak akkora melle van, mint nekem és anyukámnak együttvéve... Szóval ez se jó. Ráadásul tudom, hogy ha picit még nőtt volna (legalább annyit, hogy az a nyomorult A-s kosár szorítson, de komolyan... miért olyan nagy kérés ez? -.-), akkor nagyon szép formás lenne, mert anyukámé is az (neki B-s). De engem is nagyon sokszor foglalkoztatott már az a kérdés, hogy másnak miért lehet szép cicije, nekem meg miért nem. Nők vagyunk, basszus, nem kéne luxusnak lennie, hogy van mellem... -.-'

De már ott tartok, hogy kezdek beletörődni. Pénzem nincs megműttetni, és szerencsére kezdek megszabadulni a gátlásaimtól - de azért pasi előtt így is nehezen vetkőznék le... Jelenleg már csak a melleimet nem tudtam elfogadni magamon, pedig régen nagyon sok mindent utáltam a testemen. Remélem, hogy nekem is, neked is, és mindenkinek sikerül valamilyen úton-módon túltennie magát ezeken a dolgokon, mert tényleg szörnyű érzés...

2012. okt. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:( hát reméljük lesz valami megoldás. szörnyű :/
2012. okt. 24. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!