Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lányok, nők! Megereszkedett...

Lányok, nők! Megereszkedett arcbőr, nem tetsző ráncok esetén vállalnátok szolid botoxkezelést?

Figyelt kérdés
Tényleg a nagyon egyszerű, visszafogott, természetesnek ható mennyiségre gondolok, amitől nem feszül ki az ember lányának képe, tudja mozgatni a szemöldökét, száját, megmarad a mimikája. Nekem még erre nincs szükségem egyébként, csak elgondolkodtam. Mi a véleményetek a dologról?

2012. máj. 6. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Megereszkedett bőrt hiába botoxolnák szerintem,mert csak megpuffadna,aztán ugyanúgy visszaereszkedne és életed végéig járhatnál bizonyos időközönként injekcióztatni.Egy idő után meg tudod, hogy nézne ki az arcod...A megereszkedett bőrből kellene szerintem kivágni(van úgynevezett face lift műtét-de én még abból sem láttam olyan fotót, hogy igazán természetes lett volna!!!).


Szerintem inkább táplálkozz helyesen,fogyassz sok-sok ásványvizet és minőségi krémekkel rendszeresen krémezd az arcod,járj kozmetikushoz,csinálj arctornákat!

2012. máj. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én nem gondolkodom ilyen beavatkozáson, már csak a tűk miatt sem :D Csupán más véleményére vagyok kíváncsi.
2012. máj. 6. 16:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Az arcom felvarrattatnám, hámlasztatnám az arcom minőségi kréeket hazsnálnék, de botoxot semmiképpen!
2012. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Botoxot semmiképpen.Nekem volt több műtétem de a botoxot nem fogom használni.42 éves vagyok és volt már egy teljes arcfelvarrásom , szemhéjplasztikám , lézeres mélyhámlasztás.


Az orvosom szerint a botox csak akkor nyújt természetes hatást hogyha valóban izom túlműködés miatt használjuk és eltaláljuk az adagot.Túlműködés például amikor mosolygunk akkor a szemünk körül ráncok keletkeznek.A botox megfelelő adaggal csökkenti ezt az izomtúlműködést.

2012. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem. És utolsó, ezekről a beavatkozásokról, amiket rajtad végeztek, mi a véleményed? Meg vagy elégedve? Természetes hatást kelt?
2012. máj. 6. 18:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen , megvagyok elégedve.Teljesen természetes az összhatás és 10 évet vigyorogva letagadhatok.Egyébként nem ennyi műtétem volt.Szültem 3 gyermeket és a testemet , mellemet , hasamat ez megviselte kissé.

A mellem nagyon ronda lett és szinte a hasamig értek.A hasam meg olyan volt mint egy zacskó vagy kelt tészta na meg heges.Én sokat sportolok , járok futni meg egyebek de volt ahonnan nem ment le a zsír és az alakom nem volt a régi.Egyszerűen nem tudtam mást tenni mint megműttetni magam.

Ezeket végezték el rajtam először:

-mellfelvarrás

-hasplasztika

-zsírleszívás


Amiket csak hiúságból csináltattam azokat fent leírtam.Minden anyuka tudja hogy a terhesség minden tápanyagot kiszív a testből még a fogaimat is ki kellett cseréltetnem mert egyet betömtek de kettő kilyukadt.

Miért ne lehetnék szuper anya és egyben nő is?

2012. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled, én nem ítélek el senkit :) Mellfelvarrásom nekem is volt, 30 kg-t fogytam, eltűnt az összes mellem, csak a lógó, csíkos bőr maradt... 19 évesen szép jövőnek néztem elébe. Szóval megcsináltattam. Még egy orrplasztikán gondolkodom, mert túl szélesnek találom az orrnyergem. Botox egyelőre nem kell, de be sem vállalnám soha :)
2012. máj. 6. 18:42
 8/9 anonim ***** válasza:

A botox amint mondtam akkor jó hogyha valóban izom túlműködés van és úgy adják be.Sok sztár natúrba beadassa pedig nincs izom túlműködés és azért lesz olyan merev kifejezéstelen arcuk.Hogyha a fent leírt szerint adatod be akkor a botox visszaállítja a túlműködés előtti állapotot és nem lesz merev feje az embernek.

Ismerek személyesen olyan embert aki használ botoxot és nincs merev feje meg lárva arca , bár az is igaz hogy ő csak szemkörnyékre használja és előtte tényleg "összeugrott" az arca amikor mosolygott , most pont jó neki.

2012. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szó sem lehet róla, hogy rovarölő mérget fecskendezzenek belém. lehet, hogy kiütéses is lennék tőle. inkább olyan botos-krémeket használok, aminek visszaadják az árát, ha nem bírja a bőröm.
2014. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!