Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Vastag boka és vádli. Volt...

Vastag boka és vádli. Volt akit már műtöttek ilyennel?

Figyelt kérdés
Tini koromat követően lett vastag a vádlim. De annyira, hogy nem vagyok hajlandó rövid nadrágot, szoknyát felvenni nyáron. Nagyon depis vagyok tőle és nem tudom mit tehetnék a plasztikán kívül. Arra viszont nincs sajnos pénzem..
2009. júl. 31. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
A TB nem fogja támogatni az biztos... Valami sport esetleg? Vagy abba bele kell halni?
2009. júl. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Vastag a vádlid..


Ennyire retardált dolgon is csak kevés ember problémázik.

2009. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
nekem is baromi vastag a vádlim, pedig vékony alkatú vagyok. "vékonyító" tornáról nem hallottam, csak formázóról. én is elgondolkoztam a plasztikai műtétről, de igazából engem annyira nem érdekel. arra szoktam gondolni, hogy nem csak nekem vannak hibáim :)
2009. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
nekem is, a focitól. De ez miért olyan rossz neked? nekem kifejezetten tetszik hogy azt mászok meg amit akarok :D
2010. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom teged azert nem zavar, mert srac vagy, ha irtad focizol...de a kerdezo lany...a noknek ez zavaro lehet
2010. jan. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ÚÚÚristen utolsó! lány nem focizhat? Hol élsz TE? :D
2010. jan. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze lany is focizhat, de ez eleg ritka...:)
2010. jan. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ritka??????
2010. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hát nem tudom h van e barátod de neki nem kell szégyenlősnek lenned de ha már mindenképp az vagy ki se menj az utcára :S:) nem bántásképp!! csak jó tanács(:
2010. nov. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!