Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Egy férfin végezhetnek plaszti...

Egy férfin végezhetnek plasztikai műtétet, hogy helyes legyen?

Figyelt kérdés

2012. szept. 16. 16:18
 1/7 anonim válasza:
attól függ,mivel van bajod..orr? mert azzal lehet valamit kezdeni
2012. szept. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
max orr ill fülplasztikának van értelme és a fogakat rendberakatni
2012. szept. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze,ha van pénzed rá,bármit lehet.Az mondjuk más kérdés hogy sosem leszel természetesen helyes...attól is függ hogy egy-két dolog vagy mondjuk teljes arcplasztika-e
2012. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nekem konkrétan nincs bajom semmivel :D csak eszembe jutott, hogy az arcberendezéssel vagy szal az arc asszimetriájával lehet kezdeni valamit? Vagy ilyet nem vállal a szépségipar?

Illetve.. plasztikai sebészek csinálnak olyat (ha már a fület említetted) hogy karfiolossá teszik?

2012. szept. 16. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy mitől lenne helyes egy srác ha birkózó karfiol fülei lennének, az szimplán azt takarja hogy szeret küzdeni és kitartó.

Amúgy olyat nem vállalnak mert köznyelven csonkítás, a karfiol fül úgy jön létre, hogy sokat morzsolódik örlődik egy felülethez, és bekeményedik a szövet, meg a vér pang benne


Járj el birkózni ha szeretnél olyan fület :)

20/F

2012. szept. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább örülj annak, hogy normális füleid vannak! Én sokat szenvedtem az elálló füleim miatt, ráadásul nem is egyformán álltak el. De rászántam magam a műtétre és már minden OK. Igaz 100 százalékban így sem pont egyformák, de azt már csak én veszem észre. Amúgy senkinek sem egyezik tökéletesen arcának jobb és bal fele.
2012. szept. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A férfi is ugyanolyan hús-vérből való ember, mint a nő. A plasztikai beavatkozások tarifái egységesek. Miért ne lehetne férfiakon is elvégezni bármilyen beavatkozást, amit szeretne?
2012. szept. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!