Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hasplasztika tb-re. Mit...

Hasplasztika tb-re. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

107kg voltam,amikor teljesen megváltoztattam az életemet. 1év alatt sikerült lefogynom 54kg-ra. Ezt a súlyt tartom 1,5éve. Mivel a magasságom 163cm jogosult vagyok tb által finanszírozott hasplasztikára. A műtétet Budapesten tudják elvégezni. A hasam csúnyán lóg,ami nagyon zavar és striás is. Csináltatott már valaki ilyet? Mik a tapasztalatai? A Honvédkorház, Szent Imre Korház között választhatok. Melyiket ajánljátok?

22/N


2012. aug. 28. 19:23
1 2
 11/18 anonim válasza:

20:49es vagyok!

köszönöm a segitséget! még nincs dokumentálva a sulyom, a héten elmegyek a háziorvosomhoz h ez meglegyen, aztán személyi edzővel belevágok a nagy fogyásba. eddig nem mertem, nehogy rámenjen a tejem(még szoptatom a kisebbik 7hós fiam)de mivel már a legtöbb étkezés kiváltva, igy már bele merek vágni, azért bizom benne h nem megy el teljesen. sajnos segiteni nem tudok a kérdéseddel kapcs, én pécsi vagyok,nem is tudom nekem hol csinálnák meg. de az még odébb van(esetleg ha tudjátok hol kell ezt megnézni segitenétek h nekem hová kell mennem,hová tartozom?szintén pest?) elöbb le kell fogynom...de sztem menni fog, nagyon elhatároztam magam,mert már kb utálom a rolam készült fotokat,meg mindent...köszi még 1x!

2012. szept. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Szia. Bocsi, nem tudtam gep kozelbe lenni. Kepzeld, kertem is idopontot a szt imrebe, holnap megyek. Utana, este ha gondolod, leirom az eredmenyt. Ja, es beszeltem a vedonovel is, beirja a 103 kilot! :-) tok jo, remelem sikerulni fog elinteznem tb-re. Te kertel mar idopontot? Amugy a doki altal igazolt sulynak kell lenni, vagy eleg a vedonoe, ez nem tiszta nekem, mert akkor el kell menjek a nodokimhoz is. Na holnap irok, hogy mi volt a plasztikan!
2012. szept. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

22:53-assok sikert és kitartást kívánok!!

Biztosan sikerülni fog :)

2012. szept. 4. 21:38
 14/18 A kérdező kommentje:
14:02-es én nem kértem még időpontot, mert most kezdődik az egyetem, most fejezem be a munkát és még nagyon zűrösek a napjaim. Szerintem kb 2-3hét múlva rendeződik és én is kérek időpontot. Nem tudom, hogy a védőnőit elfogadják e, de azt igen, hogy a terhességi kiskönyvbe beírtat elfogadják. Megköszönném, ha leírnád, hogy mi volt :)
2012. szept. 4. 21:40
 15/18 anonim válasza:
Szia. Na voltam a plasztikan. Nagyon jo fej volt a doki, csak ajanlani tudom. Az a baj velem, hogy nem vagyok jogosult tb re, mert a gyerek nelkuli legnagyobb sulyom kell, tehat a terhessegidoszaka nem szamitodik bele. Szoval kiestem, meg amugy is azt mondta a doki, hogy nekem vmi bonyolultabb mutet kene, mert a koldokom korul is vagni kell, meg a hasizmokat visszatenni, mert elcsusztak. Kb 400-450 ezerre jonne ki mindennel egyutt. Remelem neked tobb sikered lesz!
2012. szept. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nem támogat a tb. Engem biztosan támogat, mert nekem még nincs babám. Nekem is teljes nagy plasztika kell, teljes hasfalrekonstrukcióval, köldök visszavarrással stb...Privátban megírnád nekem, hogy melyik dokinál voltál? Köszönöm
2012. szept. 5. 19:35
 17/18 anonim válasza:
Sziasztok, bár nem mostani a fórum, tudna vki segíteni, hogy a háziorvosnál hogy lehet magam regisztrálni súlyra? Már fogytam, de még szeretnék és még így is sok a bmi-m..
2013. nov. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Az én hasplasztikámat Dr. Kovács András plasztikai sebész végezte el a honvéd kórházban. Konzultáció során elmondta ,milyen kritériumoknak kell teljesülnie , hogy a műtét elvégezhető és TB s legyen. A BMI ben minimum 10 et kell veszteni, ha jól emlékszem,és ezt igazolni is kell. Hasi ultrahang, hogy nincs e epeköved, labor, a többire nem emlékszem.

Az én műtétem nagyon jól sikerült, és hálás vagyok neki hogy megszabadított az évek óta hurcolt tehertől. Figyelmes és kedves orvos, a Honvéd I es telephelyen praktizál. Magasföldszint 35-38 az ambulancia ha jól emlékszem. Keddenként volt, mikor én jártam nála.

2018. okt. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!