Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Őrülten szeretnék természetell...

Őrülten szeretnék természetellenes ciciket! Hogyan lehet ezt műtét nélkül elérni?

Figyelt kérdés
Most is jó, főleg mielőtt megjön, de én olyat szeretnék ami melltartó nélkül is a nyakamba van és látszik a felső körvonala. Mondjatok bármit nagyon kíváncsi vagyok. (bunkók kíméljenek) Köszönöm
2012. júl. 17. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha van jó érzés a plasztikai sebészekben, akkor ezt műtéttel sem lehet megoldani... Az igazán jó plasztikai sebész nem vállal olyan műtétet, ami egészségtelen önkép miatti vágyakat valósítana meg.


A kérdésedre: műtét nélkül sehogy. Műtéttel pedig úgy, ha találsz hozzá egy kellően pénzéhes hentest.

2012. júl. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


nem próbáltam még de lehet ki próbálom én is hallottam jó tapasztalatokat

2012. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én ezt akarom kipróbálni: [link]

szerintem te is ezt próbáld ki

2012. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lányok lányok.. mindig csak a szex. "Nem túl nagy, nem túl kicsi?" Amúgy a dolog marhára egyszerű. Ha azt akarod hogy a dudáid a nyakadba kerüljenek akkor állj kézen, vagy tedd a popsid az ágy szélére, a fejed meg a vállad pedig a padlóra. A lényeg hogy fordítva használd ki a gravitációt, így a cicid nem lefelé fog ereszkedni hanem fölfelé emelkedni. Egyszerre ne csináld túl sokáig mert túl sok vér tolul piciny agyadba és akkor baj lesz. Esetleg kipróbálhatsz egy cickópumpát. De azt is csak módjával mert megreped tőle a bőröd és elpattannak alatta a hajszálerek. Gondolom nem vágysz eres, repedt csöcsökre. A mellnövelő kapszulákat meg krémeket meg hanyagoljátok. Mind kamu. Sok szerencsét csajok. :D
2012. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha fiatal vagy akkor sporttal tudod izmosítani és akkor esetleg kerekebb formássabb lesz.
2012. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Remélem nem komoly a kérdés, ha igen akkor keress fel egy pszichológust, mert biztos van valami lelkibajod/sérülésed.

A mellnövelő szerek/kapszulák nem a melleket növesztik, hanem minden testrészedet... magyarán elhízol tőle mint egy tehén, persze ettől a melled is nagyobb lesz, szóval nem panaszkodhatsz hogy nem vált be.

2012. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Először is mutass már nekem 1 természetellenes mellet kérlek..
2012. júl. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!