Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha lenne elég pénzetek elmenné...

Ha lenne elég pénzetek elmennétek plasztikai műtétre? Mit változtatnátok meg magatokon?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 22:03
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. És nem azért mert megműtettem őket ilyen nagyra. Két terhesség, néhány kiló hízás. Nem vagyok kövér. Nem is értem, azokat akik a normálisnál nagyobbra műttetik a mellüket. Fogalmuk sincs, mekkora terhet vesznek a vállukra, szó szerint.
2012. júl. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim válasza:
46%
Aki nem szereti magát, úgy ahogy van, hogy várja el, hogy mások szeressék?
2012. júl. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
41%

aki nem szereti a testét, műtét után sem fogja. Mindig talál majd valamit. Valaki vagy megelégedik magával, vagy nem.,

21/L

2012. júl. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim válasza:
Én is az orrommal vagyok a legrosszabb viszonyban, az orr alatti porcból szedetnék le igazából. Az állam kicsi, az lehetne nagyobb, így tokásnak tűnök, és a hasam, így a 3. baba után. Ha telhetetlen lennék, akkor a fülem sem úszná meg, hogy kiesebb legyen... :D
2012. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Az A kosaras mellemet cserélném B kosarasra, hogy passzoljon a többihez. (A viszonyításhoz: olyan anyás csípőjű nagyfenekű csaj vagyok, és imádom ezt, a hozzá tartozó kis pocakkal együtt, szóval aránytalanul kicsi az az az A kosár.) Mondjuk így sem okoz álmatlan éjszakákat, csak jobban tetszenék vele magamnak. Ó, és csak akkor vállalnám, ha természetes formájú és nem félgömb implantot használnak, sóoldatosat méghozzá.
2012. júl. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
23. válaszolónak, én imádom magam, csak borzasztó sok gondot jelent, hogy ennyire nagy a melle, 22 és 20 válaszoló voltam.
2012. júl. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 Moira-88 ***** válasza:

elég anyajegyes vagyok, a legtöbb anyajegyem szép, de van egypár amikkel nem barátkoztam meg, azokat lézereztetem meg nemsokára. Illetve elég pici vagyok, nemcsak alacsony hanem tényleg kis alkatú és én kisebbíttetném a mellemet 75C-ről, mert szerintem aránytalan a testemhez, bár a formájával nincs bajom, szép kerek, de irigylem a japán nőket:)

Az orrom meg olyan formátlan, ha lesz rá lehetőségem akkor olyan Eva Longoriásat szeretnék.

Egyébként én sem értem azokat a lányokat akik hatalmas melleket akarnak, tényleg nem kényelmes, a gerincnek sem tesz jót, persze az már ha valakinek tényleg pici a cicije és szeretne egy szép arányos méretűt, őket megértem, mert nagyon rossz ha nem tudsz megbarátkozni valamelyik testrészeddel és ezzel együtt kell élned. Nem tetszik ha egy nő mindenét plasztikáztatja és nagy lufimelleket csinál, de azt megértem ha valamin változtatni szeretne, én az önbizalomhiányom miatt voltam anorexiás, majdnem bele is haltam, mostanra már kicsit jobban elfogadom magam, de a mellműtétről nem mondok le, bárki akar megggyőzni arról, hogy szép így. Nekem ez így nem tökéletes...

De minden beavatkozásnál figyelni kell arra, hogy fő a természetesség, ne tűnjön művinek.

2012. júl. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim válasza:
0%
Ha lenne rá pénzem megműtetném a ps3-am hogy sokkal gyorsabb legyen(most se lassú) :D
2012. júl. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim válasza:
33%
Igen-igen.Már több hozzászólóval egyetértek.Nem kell semmi műmell meg műszáj.Fogadjátok el magatokat olyannak,amilyenek vagytok...
2012. júl. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
az orromat műttetném meg
2012. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!