Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elmennétek a helyemben kivizsg...

Elmennétek a helyemben kivizsgálásra?

Figyelt kérdés
Éjjel feloltottam a villanyt a lépcsőház kukatárolójában, és akkor láttam, hogy a kapcsolón vér van. Valószínűleg már száradt volt, mert a kezem látszólag nem lett olyan, és seb sincs rajta, de úgy olvastam, akár kis alig látható sérüléseken is bejuthatnak egyes betegségek. Főleg Hiv, Szifilisz, Hepatitis, ezektől félek, úgy tudom, vérrel erősen fertőznek. Persze nem tudom, beteg volt-e., aki összevérezte, de félek kicsit, rá két percre kezet mostam sokszor. Ti a helyemben elmennétek emiatt kivizsgálásra?
2011. szept. 15. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem,szerintem túl parázod.
2011. szept. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ezek érintéssel nem terjednek. Ha vérző sebed érintkezett volna a vérrel, akkor lenne minimális esély, hogy elkapsz bármit is, de így nincs.
2011. szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A hiv vírus 1-2 perc alatt elpusztul szabad levegőn. Gazdaszervezetre van szüksége az életben maradáshoz. A többit nem tudom.
2011. szept. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!