Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit jelent, ha a párom nem...

Mit jelent, ha a párom nem mond semmit a műmell témára?

Figyelt kérdés

Kicsik a melleim nagyon, és mikor rám jön a depi emiatt, és megkérdem tőle mit szólna a műhöz semmi érdemleges választ nem ad rá. Se nem az, hogy húú hát nagyon örülne neki, mert mégiscsak, se nem azt, hogy ne csináljam mert gusztustalan. Mindig azt mondja, hogy rám bízza a dolgot, neki jó így is és, hogy ő nem mellorientált, szereti ezeket is.

Csak nem akar megbántani vagy tényleg nem érdekli?


Nem ez a legnagyobb problémám az életben, csak itthon vagyok és gondoltam felteszem a kérdést mert érdekelne más emberek véleménye is ez ügyben esetleg saját tapasztalatok.


2011. nov. 28. 11:22
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
77%

Figyelj, a képen szereplő nő melle 100%-ig rendben van, semmi baj vele! Sok-sok nő szeretne ilyen mellet!

Ha tényleg ilyen melled van, akkor nehogy megműttesd! Ki tudja, milyen lenne? Mi van, ha nem lesz egyforma vagy vmi komplikáció lép fel????

Mint mondtam, ráérsz majd ilyenen gondolkodni, ha majd esetleg valóban nem lesz szép a melled, pl. gyerekek után...

Egy kis önbizalomnövelés nem ártana neked és ezt most nem bántásból írom :)

2011. nov. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

:) köszi a válaszokat

igyekszem növelni az önbizalmamat, nem tudom miért van a béka segge alatt.

lehet, hogy azért, mert a fiúk kamasz koromban elég sokat piszkáltak mindenfélével és valójában ő az első pasi aki elfogadott

2011. nov. 28. 12:27
 23/33 anonim ***** válasza:
77%

Nézd!

Nagyon egyszerűen helyre lehetne állítani az önbizalmadat.

Fotózzad le a sajátjaidat (persze arc nélkül),

és itt azonnal meg fogják írni, hogy jó, vagy nem jó.

...és ez el is dől pár perc alatt, te pedig kipipálhatod ezt a kérdést.

2011. nov. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Vagy küldd el a fényképed privátba, és megmondom/megmondjuk a véleményem/véleményünk. Bár ez már kevésbé diszkrét, mintha feldobnád egy tárhelyre és a linket közzé tennéd.


Egyébként a képen látható nő cickói nagyon szexik! :)


29/F

2011. nov. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Szerintem a párod azt szeretné hogy boldog legyél.Ha nagyobb cicikkel leszel boldog akkor azokkal.De azt mindenképpen kösd majd az orvosod lelkére hogy természetes méretű és formájú melleket csináljon neked , na meg persze ami harmonizál az alakoddal.Ha nagyon vékony vagy és a csontozatod is vékony akkor hülyén nézne ki egy nagy mell ezt mindenképpen vedd figyelembe.
2011. nov. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű a dolog!

Mond meg a pasidnak, hogy autó helyett inkább melleket vesztek!!

Azután öt-hat évente ez ismétlődik majd!!!

2011. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Én kimondottan a kis méretü mellekért rajongtam mindig.A kis mellek nem lesznek logosak soha.Sokkal izgatobbak,mint pl formátlan,nagy, logo mellek.És statisztikailag igazolt ,hogy a kis mellü nök általában intelligensebbek a nagymellü nöknél.( pl Rachel Welch a legtöbb filmben a nem tul okos, szexi nöt alakitja, és ki tud olyan filmcimet,amelyikben Katherine Happburn ne alakitana az átlagosnál sokkal okosabb nöt ?)
2011. dec. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Szerintem se csináltasd meg! Ha akkora van, mint a fotón, az teljesen jó.


Meg érzetre szerintem nagyon rossz lehet a szilikonimplantátum! Mert egy idő után úgyis lehet érezni, betokosodik, de az is lehet, hogy már azonnal idegentestérzete van annak a nőnek, aki megcsináltatja.

Nem tartozik ide, de nekem van pár ciszta a mellemben, és pár hete az egyik néhány napig iszonyatosan fájt, gondolom valamiért megnőtt az egyik ciszta, na de, lényeg, hogy úgy éreztem, mintha egy kő, de legalábbis egy idegentest lett volna a mellemben. Iszonyú sz.r volt, gondoltam is akkor rá, hogy kb. ilyen lehet, ha valakinek implantátuma van, úgy éreztem, mintha valamivel kitömték volna a mellem.

Tehát szerintem nem éri meg a műtét, látványra sem olyan szép a műmell, és tényleg folyton cserélni kell, ki akar annyi vágást magára, meg hogy mindig elaltassák?

2011. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi kedves válaszokat :)

megnyugodtam valamelyest. minap barátommal őszintén beszélgettünk és őszintén elmondta, hogy nem érti mi bajom van az egésszel, fel nem tudja fogni

kicsit érdekesnek találtam, de végülis tényleg nincs vele baja

egyik fórumon olvastam, hogy az egyik nő azt mondta hogy évekig szekálta a férje avval, hogy kicsik a mellei és nem tetszik neki :( szegény... mondjuk a helyébe biztos ott hagytam volna a pasit..

és barátom tényleg szereti őket, mindig külön köszön nekik esténként mikor bebújok mellé, hogy "sziasztok cicik" :D:D vicces

2011. dec. 3. 21:02
 30/33 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, mióta kiderült, hogy nem nőnek tovább, szeretnék műtétet.

Már vagy 10 éve egyértelmű, hogy marad ekkora - nekem se a formájával van bajom. Évek óta nézegettem plasztikai sebészek honlapjait, el-elmentem ingyenes konzultációra.


Ami nekem fontos volt: nem óriási melleket szeretnék, hanem az alakomhoz képest arányosakat, természetes kinézettel.

Múltkor ismét elmentem egy orvoshoz. Amikor megkérdezte, hogy mi az elképzelésem, visszakérdeztem, hogy olyanra meg lehet csinálni, hogy a radiológuson kívül más ne vegye észre, hogy nem a sajátom? Mondta, hogy meg, ha nem szállok el a mérettel.

Megvizsgált, mondta, hogy hol feszesebb, hol lazább a bőröm, mennyi zsírszövet, mirigyállomány van. Ehhez egy nem túl nagy implantátumot javasolt, mondta, hogy eddig tud garanciát vállalni, hogy sem tapintásra, sem ránézésre nem mondja meg még orvos se, hogy nem saját. Ha nagyobbat akarok, akkor már ki fog rajzolódni a kontúr, felcsúszhat a nyakamba és félbevágott teniszlabda lesz.

Egyedül a heggyógyulásért nem tud felelősséget vállalni.


A férjem hasonlóan rezignáltan állt a témához. Némi nyaggatás után kifakadt, hogy neki tényleg mindegy, így is tetszem, úgy is fogok. De magam miatt csináljam, mert ha őt elüti holnap a busz, akkor a hajamra kenhetem az ízlését. Én testem, én kockáztatok a műtéttel, döntsek én. Amint eldöntöttem, mellém áll, akármi is legyen a döntés.

2011. dec. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!