Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül egy szilikon...

Mennyibe kerül egy szilikon mell nagyobbítás? átlag?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 13:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
de jó hogy tod :D
2011. nov. 12. 18:08
 12/17 anonim válasza:

Szia!Tudok ajanlani egy nagyon jo lehetoseget!

Irj priviben,s elmondom,hogy mirol van szo.

Tapasztalati alapom van.:)

2011. nov. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem a természetes, még ha közel sem tökéletes a szebb.


A másik tény, hogy ha szilikon melled lesz, tud két lehetőséged van! Félni az állandó lebukástól és előbb utóbb a párodtól való beszólástól - ezek a valódinak kinéző esetén borítékolható tények. Ilyenkor a push-up és a jó pár választás jobb választás!


A másik, ha tényleg szilikon mellet akarsz, a D-s kosár alatt ne állj meg, és legyen göbölyű mint egy labda, de a DD kosár fölé csak akkor menj ha állandó "molesztálást"/"udvarlást" vársz el!


Én természetes és kicsi fan vagyok. Ezek amiket írok csak tizenéves a témában (is) szerzet tapasztaltok.


Amúgy olyan helyre még lóval se vontassanak be ahol sutyiban állami kórházban csinálják. És oylan helyre sem ahol 500e Ft alatt megúszod implantátummal együtt. Jogosan ige nrossz hírük van. Az hogy egy hely drága nem garancia arra hogy jó, de ha olcsó sajnos hazánkban (is), garancia arra hogy nagy a hiba százalék.


[link] - mert csak a göbölyű ami elfogadott a szilikon elfogadok közt. :(


C-ésből csak pénz és rövid idő kérdése és D-s lesz. :S


[link]

2011. nov. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én most fizettem érte 700.000-et
2011. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Erről a mellről nem lehet megmondani, hogy implantátum van benne."


Talán: Erről a mellről nem lehet ->NEM<- megmondani, hogy implantátum van benne.


[link]

2011. nov. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ahol én csináltattam ott 650.000 Ft-ba került. + 30.000 Ft (ápolónőnek és az orvosnak). Nem volt drága, mégis nagyon szép lett. 20/L
2011. nov. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Kurama88 válasza:
A nők többsége nem a fiúk miatt csináltat nagyobb melleket, hanem saját maga miatt!!
2015. jún. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!