Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül egy szilikon...

Mennyibe kerül egy szilikon mell nagyobbítás? átlag?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 13:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
1 milla.Szerintem nem éri meg.Egy rakás pénz,csúnya is,a pasik utálják.Gondold meg újra.
2011. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A műtét kb 500e, a szilikon változó árú. Méret, forma, minőség, gyártó határozza meg, kb 300e-nél kezdődik aztán a csillagos...
2011. nov. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Ezt olvasd el:


[link]

2011. nov. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%
Ugyan minek kéne ilyet csinálni? Csak olyan fiúkat ismerek, akik sokkal többre becsülik a természetes mellet, mint a műmellet (ha neked ez számít, így is írhatom: inkább a természetesre izgulnak). A mellméret szintén olyan, hogy ez nem lesz kizáró ok egy srácnál, ha megtetszel neki. Ha meg olyan pasiról van szó, akinek erre van igénye, akkor hidd el, azt jobb, ha elfelejted! Szóval csak hátrányai vannak: drága, szebb az eredetni és csak az egészségedet veszélyezteted vele feleslegesen. Ráadásul, később már elég rosszul is néz ki...
2011. nov. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én pont tegnap kaptam egy e.mailt a Központi Plasztikai Sebészeti Központól,hogy mellnagyobbítás most akciós 595000ft.Tudsz tőlük időpontot kérni konzultációra.És már részletfizetés is lehetséges.Egyébként én is megcsináltattam 5 évvel ezelőtt akkor kedvezményesen volt 700ezer ft.Ha úgy gondold az önbizalmadnak ez jót tenne nyugodtan vágj bele!Nekem három gyerek után borzalmas kinézetű lett,ezért is csináltattam meg.És sokkal jobban érzem így magam.Nő lehetek!!
2011. nov. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 minecraft2 válasza:
100%

Atya úristen ilyen válaszokat.

Ha annyira becsülik a férfiak az igazi mellett, akkor miért csinálnak hihetetlenül sokan mellnagyobbítást?

Attól még hogy nem igazi, egy férfi szemében szexibb és kész..

Ez nem azt jelenti hogy ez nagyon fontos dolog, mert nem az, vannak nála fontosabbak de hogy szexibb lesz tőle az tény.

2011. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

Sok okos. Látszik fogalmatok sincs róla, milyen mellek is léteznek.

Van, akinek a fogyástól, van akinek alapban csúnya, formátlan a melle. Nem rögtön arra kell gondolni, hogy valaki nagyobb melleket akar.

Van, aki csak formásabb, feszesebb mellet szeretne. A mell a nőisesség jelképe, ha valaki nem elégedett vele, az azt is jelentheti, hogy nem érzi nőnek magát. És az elég sok lelki, szexuális problémát okoz.

Nem mondom, hogy nincsenek, mert sokan vannak, akik csak divatból csináltatják meg, de vannak, akikre tényleg ráfér egy kis átalakítás.

Én azt mondom, ha valaki megengedheti magának, vállalja a kockázatot, és jobban fogja érezni magát tőle akkor csinálja.

2011. nov. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Minden kuponra ha feliratkozol akkor szoktak küldeni erre is kupont,volt már 300 000-es kupon is.
2011. nov. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
2 gyerekem van és nagyon csúnya lett.amúgy is kicsi volt de most borzalmasan érzem magam tőle.nem mások miatt hanem magam miatt szeretném.nem érzem jól magam,lóg és nem feszes...nem nagy mellett szeretnég csak egy két mérettel kerekebbet...kell az önbizalmamnak,23 éves vagyok és nem ugy akarom leélni az életemet h a férjem előtt nem merek levetkőzni..:(
2011. nov. 10. 10:43
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem pont olyan jó a cicid ahogy van.
2011. nov. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!