Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Valakinek szedtek már le...

Valakinek szedtek már le kiálló anyajegyet az orra mellől?

Figyelt kérdés
Légyszíves írjátok meg hogy bőrgyógyászhoz vagy plasztikai sebészhez mentetek-e és hogy van-e vmi heg utána.Köszönöm
2010. nov. 7. 12:54
 1/9 anonim válasza:
21%
szija.nekem még nem szedtek le kiálló anyajegyet az orromról,mongyuk az is igaz hogy nincs is az orromon anyajegy :S
2010. nov. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Igen, egy kolléganőmnek!

Azt mesélte nem fájt, leégették sec-perc alatt lézerrel.

Két napig fekete foltocska volt a helyén...

Jókat rötyögtünk, hogy mi az, légyszar?

:-)

2010. nov. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És nem látszik semmi heg?Nincs nyoma??És hol csináltatta?
2010. nov. 11. 17:12
 4/9 anonim válasza:

Uff! Kettőt és könnyebbet!

Asszem valami magánbőrgyógyásznál... (...itt Szolnokon...)

De hát mint tudjuk, magánbőrgyógyász mindenhol terem :-)

2010. nov. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem kb. 2 éve égettek le, kettőt is az orrom mellől. Pár napig volt rossz csak, de el lehetett viselni. Utána se volt nagyon vészes, miután leszedték a kötés, de most már egyáltalán nem látszik. Sőt sztem rá egy fél évre már nem is látszódott. Szal senki nem mondaná meg, h ott két nagy pötty volt. Am magán bőrgyógyásszal csináltattam és egyáltalán nem bántam meg. :)
2010. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ÉS szikével vagy rézerrel szedték le?
2010. nov. 17. 17:17
 7/9 anonim ***** válasza:
egy barátomnak sebészeten, tb támogatással, teljesen ingyen. nagyon szépen sikerült, semmi heg sem látszik. (pécsett, orvos nevét nem tudom.)
2010. nov. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

tegnap 13:58-nak:

Ó végre valaki, aki ezt a szép hagyományos ragot használja!!! -ett, -ott, -ött..., sőt -tt!

Márcsak nagy betűvel kéne írni, és tökéletes lenne: "Pécsett"

Ez ilyen "off" egy kicsit, de tudjátok, hol használjuk ezeket? Az egy-szótagú és a "-vár" végződésű településneveknél: "Pécsett, Vácott, Győrött, Székesfehérvárott, sőt: Kolozsvártt" Gyönyörű és tök régi!

Olyan jó hallani, olvasni, hogy még nem tűnt el!!! Használjuk már bátran, a médiából kopik kifelé :-( !!!

-totis-

2010. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, tüke pécsi vagyok, tehát ha mást nem, de ezt tudom. a mondatok kezdeténél sem használok nagybetűt fórumokon vagy chaten, személyneveket sem írok azzal. egyszerűen a gyorsaság végett..:) (bocsi az offért)
2010. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!