Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Meg lehet halni orrplasztika...

Meg lehet halni orrplasztika közben?

Figyelt kérdés

Például elverzek, leall a szívem,összeomlik a tudőm, megserul az agyam, belső vérzés, szivelegtelenseg, vérrög stb....


Annyira szeretném jövőre megmutetni az orrom, iszonyat csunya de nem tudom hogy sikerül-e össze szednem a pénzt rá, és ha sikerül is , nagyon félek hogy meghalok a műtét alatt, után,közben.


okt. 1. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Igen.

Bármilyen beavatkozás közben meg lehet halni, akár egy foghúzásnál is.

okt. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Közben, után, stb. Minden műtétnek van kockázata. De ennek nagyon alacsony.
okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Én soha nem éreztem még magam annyira közel a meghaláshoz, mint orrműtét után. Félájultan feküdtem az ágyon, az orrom be volt dugva és a számon alvadt vért hánytam. A számon tudtam csak levegőt venni, de hányás közben ez elég nehéz, úgyhogy teljesen bepánikoltam hogy megfulladok. Adtak hányáscsillapítót de nem hatott. Egész éjszaka csak számoltam vissza a perceket hogy vége legyen már, de mintha megállították volna az időt.


Viszont utólag úgy érzem jó döntés volt megműttetni, még úgy is hogy az eredmény nem lett tökéletes. Nagyon csúnya volt előtte.

okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3, nekem is nagyon csunya.


29 éves vagyok , nemsokára 30 de van egy kisebb szivbetegsegem is .

Valószínűleg ezt az orvossal kellene megbeszelni ha már oda kerülök hogy egyáltalán jó ötlet e bele vágni.

okt. 1. 21:20
 5/7 anonim válasza:
100%
Igen ezt mindenképp meg kell beszélni az orvossal, meg előtte végeznek EKG-t, hogy minden rendben van-e. Vért is vesznek.
okt. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem éberen injekciós tűvel is végezhetik? Én láttam olyan videot ahol úgy volt, csak befecskendeztek az orrba és mehetett is utána a nő.
okt. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az mas 6-os.

Hialuronos toltessel lehet egy piciket javitani rajta (vagy nem tudom meg milyen anyagot hasznalnak), de semmikeppen nem lesz oriasi valtozas es nem is tartos.

Egy mutetnel totalisan atalakitjak az orr szerkezetet is.

okt. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!