Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha megcsináltatom az orrom...

Ha megcsináltatom az orrom akkor már mű nőnek fogok számítani?

Figyelt kérdés
Nem tudok kibékülni vele. Van egy hullám az orrnyergemen. Nem borzalmasan ronda, de zavar.Amúgy inkább visszahúzódó lány vagyok.(Elég érdekesen fogalmaztam tudom,de nem tudtam másképp)
2010. nov. 2. 09:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ettől még nem, mert nem lesz rajtad semmi mű, nem raknak Rád/beléd semmit csak kicsit átszabnak :) Persze, ha egy olyan lány kérdezi akinek mű melle van meg mindenén plasztikáztatott már arra nyilván azt mondanám, hogy műnő.
2010. nov. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, a többi gyári :D és nem is tervezek rajta változtatni
2010. nov. 2. 09:23
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne az legyen a döntő hogy mások mit mondanak.

Egy orrkorrekció miatt senki se lesz "műnő"

2010. nov. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Természetesen nem. Egy szépen elvégzett műtét, csak kiemeli a szépségedet.
2010. nov. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi, kedvesek vagytok!
2010. nov. 2. 15:02
 6/12 Kleincsillag ***** válasza:

A mű nő tudod nem egy helyrehozott nózinál kezdődik :]

Véleményem szerint inkább agyban :]


Ha megtehetném én is megcsináltatnám az orom,mert eltört egy balesetben és bizony engem is zavar.


Üdv.


23-l

2010. nov. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Kleincsillag ***** válasza:
Kimaradt egy R :]
2010. nov. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Dehogy leszel az! :) amugy én is pont ebben a helyzetben vagyok! Hogy te ettől jobban érezd magad az a lényeg
2010. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Egyáltalán nem.
2010. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Sztem 1 plasztikai műtéttől nem lesz senki srm műnő. De ha beleesik abba a hibába hogy de szép az orrom legyen szilikon cicim, töltsük fel a számat... akkor már igen. De egy orrműtéttől még nem. Azt lehet hogy én is szeretnék.:)

Az meg olyan mintha természetes lenne, nem úgy mint egy felfújt száj agy mell, vagy felvarrt arc. :)

2010. nov. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!