Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha megcsináltatom az orromat...

Ha megcsináltatom az orromat akkor már nagyon hiúnak számítok?

Figyelt kérdés
Nem öltözöm kirívóan nem szoktam kifesteni magamat, egyszóval nem vagyok agy plázacica, az orrom viszont eléggé zavar. Nem borzalmasan durván ronda de az orrnyergemen van egy hullám és sehogy se tudom elfogadni. Mit gondoltok?(16/l)ja és persze nem most hanem pár és múlva.
2010. szept. 11. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
én a fülemet mütettem meg,mert elált. és nem érdekel mit szoltak hozzá az emberek,magamnak így jobban tetszek
2010. szept. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

SZerintem ne az érdekeljen ki mit gondol.

Ha megcsináltatod az orrod, utána biztosan jól fogod magad érezni a bőrödben! Csak utána ne az legyen, hogy mániáddá válik a plasztikai sebészet, mert vannak akik nagyon túlzásba vitték az 1. beavatkozás után...

Én is gondolkodok mellplasztikán(18éves vagyok) nagyon kicsik olyannyira, hogy szinte semmi sincsen:( És nagyon gondolkozok rajta, hogy megcsináltassam e. Természetesség ide vagy oda, utálom mikor 13-évesnek néznek egyesek, és azt is utálom,hogy más 13 éves lánynak akkora mellei vannak mint egy 25 évesnek nekem meg semmi..:( Meg kaptam már pár negatív kritikát is...ami nagyon sz.arul esett.

Úgyhogy még nem döntöttem el teljesen , de ha nem békélek ki vele lehetséges, hogym egcsináltatom. Remélem utána jobban fogom magam érezni a bőrömben. :/

2010. szept. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%

Én is az elláló füleimet szeretném megműttetni, mert így nagyon nem tetszik. Ha tükörbe nézek, automatikusan a füleimet bémulom, hogy mennyire elrontják az összhatást. Most 15 éves vagyok.

Szerintem ha neked ez így nem jó, akkor műtét. Ha valakinek nem tetszik, az az ő baja.

2010. szept. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!