Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Egy mellnagyobbitas műtét...

Egy mellnagyobbitas műtét mennyi ideig tart ?

Figyelt kérdés

Akinek van nem féltek műtét előtt?

Nekem 1 hét múlva lesz eddig annyira nem féltem mostmár egyre inkább :')

Manapság mennyire veszélyes az altatás ?


júl. 20. 00:03
 1/5 anonim válasza:
29%

Férfiként elég nehezen tudom "megérteni" a mellnagyobbítás szükségességét.

Azt értem, hogy "önbizalmat ad", nőiességet jobban meg lehet élni, de nem kell szégyellni a kisebb mellméretet sem, akkor sem, ha egyes férfiak mellizmának méretével vetekszik.


Ami az altatást illeti, feltételezem, nem vagy idős, így valószínűleg különösebb rizikó nincs benne.

Altatás előtt meg szokták vizsgálni az embert, van-e esetleg valami rizikófaktor, pl. szívprobléma, de ezt el szokták mondani, és fiatalon kisebb eséllyel fordulnak elő ilyen problémák.


...szóval nem valószínű, hogy az altatás gondot okozna.


Nem vagyok tisztában vele, de inkább attól félnék, mennyi ideig maradhat bent az implantátum, kell-e cserélni a későbbiekben, okozhat-e hosszabb távon bárminemű gondot (pl. idősebb korban, akár csak annyit, hogy ki kell venni és a megnyúlt bőr zavaró lesz). Nem a kilyukadásra gondolok, feltételezem, a minőségi problémákat már megoldották.


Remélem, nem mentél el nagyon túlzás irányába (óriási méretek felé), inkább a nagyon kicsi --> normál méret környékén maradsz.


Ne haragudj a fentiek miatt, biztosan átgondoltad már ezeket... remélem, minden rendben lesz.

Manapság ez afféle rutinműtét, nem valószínű, hogy komplikációk adódnának, eleve fiatal szervezetnél nem szokott gond lenni.


Mihamarabbi felépülést a műtét utánra!

júl. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

En nem feltem. Ugy voltam vele,h felnivalojuk nekik van csak a halalom miatt,az en feladatom a zseton biztositasa. Az akkori baratom lelotte volna a dokit. (Ezt a doki nem tudta.)


Nem veszelyes,lazulj el. Barmelyik nal bevallslnam,olyan anyagot kaptam a mutetnel.

júl. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

Minek nagyobbítani?

Mutogatni akarod?

júl. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Végig gondoltad? Tudod, hogy időnként majd cserélni kell a szilikont? Rengeteg pénz, műtéti kockázatok, fertőzésveszély, és persze a vele járó fájdalom! Megéri?
júl. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
1-3 óra. Googlen egy másodpercen belül megkaptad volna választ kéretlen vélemények nélkül😊Egyébként nem kell parázni tőle, anyumat többször műtötték csak őt rák miatt, de él és virul, nem ébredt meg közben meg ilyenek.
júl. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!