Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Úgy akarok kinézni mint egy...

Úgy akarok kinézni mint egy általam ismert másik fiú. Plasztikai műtéttel ez lehetséges fájdalom nélkül?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, és tisztára 10/10ben úgy akarok kinézni mint egy másik velem egy idős "gyerek". Konkrétan meg akarom kapni az arcát. (Ne szószerint vedd) Hogyan lehet ezt megoldani fájdalom és műtét nélkül? Vagy egyáltalán kell ehhez műtét? Gondolom hogy kell, ne nézzetek hülyének. De azért kíváncsi vagyok a véleményetekre.

júl. 6. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Csak műtéttel! Az, viszont fájdalmas.
júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából megoldható szerintem.

Viszont fájdalom és műtét nélkül nem.

Természetesen kell hozzá pénz is. Nem is kevés. Mert egy jó plasztikai sebész aki el tudja végezni ezt a műtétet SZÉP! eredménnyel az meg is kéri a munkájának az árát. Szóval, ha anyu, apu nem milliárdos akkor felejtős ez a procedúra.

júl. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megoldható, de műtéttel! Az viszont fájdalmas, és nagyon sok pénzbe kerül.
júl. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Mindenkinek masok az aranyai az arcon. A sajat aranyaidhoz kepest lehet szebbet alkotni. Ezert nem szeretnek masolni a sebeszek.
júl. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet megoldani, meg pénzed se lenne hasonló eredményre.
júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet oldani hogy 90%-ban úgy nézz ki. De fájni fog. Pár helyen el kell törni az arccsontodat és álladat is, újra összecsavarozni, a többit meg már nem is merem leírni annyira horror. Kb 6 hónap gyógyulás és 300 millió forint alsó hangon. (Ebben maga a műtétsorozat van csak benne, ellátás, konzultációk, utókezelés nélkül)
júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el magad úgy természetesen,ahogy vagy,én ezt ajánlom.

Ne másokra akarj hasonlítani.

Aztán meg sokat változhatsz még kinézetre is,meg a véleményed is változhat az egészről ha csak 16 vagy. És általában nem a 10/10es csávók a legszimpatikusabbak, mivel nem csak a kinézet a fontos.

De persze ez csak egy jószándékú tanács.


18/L

júl. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!