Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát javasolnátok...

Milyen ruhát javasolnátok sportoláshoz?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sportolás közben nem a ruha a lényeg, de mégis sokkal komfortosabban érzem magam, ha előnyösen áll rajtam a ruha. Viszont még mindig nem sikerült megtalálnom a megfelelőt, bármilyen fazont próbáltam eddig, előnytelennek éreztem.

160 cm és kb. 60 kg vagyok, szóval van rajtam egy kis felesleg, főként a combomon, ami elég vastag, meg egy kicsi a hasamon. Ehhez elég kicsi, A kosaras melleim vannak, szóval aránytalanul nézek ki sajnos.

Elsősorban a nadrággal akadnak problémáim, mert fogalmam sincs, hogy melyik fazon állna rajtam a legkevésbé előnytelenül.

A leggings túl tapadós, kényelmetlenül érzem magam benne, úgy érzem, hogy túlságosan is megmutatja az alakomat, a bővebb szárú nadrágok pedig még vastagabbnak mutatják a lábamat.

A póló kisebb probléma, bár ott sem tudom, hogy melyik lenne jobb választás, az ami tapadós vagy az, ami laza.

Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna segíteni.

17/L



2019. júl. 13. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hasonlo problemam volt nekem is, bar en egy kicsit sulyosabb vagyok nalad.

Eloszor azt szeretnem elmondani, hogy te korte alkat vagy. Nincs ezen mit szegyellni, sot szerintem ez az egyik legnoiesebb alak. Szemely szerint en ennek orulnek a legjobban:D

Nekem a leggings, mint cicanadrag szerepelt a szotaramban. Nagyon nem szerettem, mert sokat mutatott, volt hogy at is latszott, nem ereztem azt, hogy fogna, olyan volt mint egy harisnya.

Hanem vannak az ilyen edzos nadragok, amik szinten testhez simulnak, viszont van 'tartasuk'. Feszesebbek, anyagaban nem pamut, hanem ilyen gumisabb, elsore kellemetlenebb tapintasu dolog. Altalaban ilyen van a konditermekben a lanyokon.

En ezt azert szeretem, mert ugyan az alakomat mutatja, megis olyan komfortos erzest ad. Nem latszik at, feszesebben all rajtam es nagyon jol lehet benne mozogni. Ezt a H&M ben vettem.

Ezt ellensulyozni egy hosszu poloval szoktam, viszont ez a polo vagy erjen csak a feneked 'kozepeig'(jo ez hulyen hangzik igy😂😂) vagy legyen jo bo.

Ami meg nekem tetszik, az szinten egy ilyen nadrag, csak ujjatlan edzos, kevesbe bo felsovel.

A rovidnadragokkal hogy allsz? Vannak ezek a most/tavaly divatos 'duplanadragok', mikor a teshezsimulo rovidnadragon meg van egy bovebb anyag. Erdemes lenne ezt is kiprobalnod.

Ugy gondolom, inkabb sz*rd le masok velemenyet es edzz kenyelmesebb ruhaban, mintsem hogy mackonadragban takargasd magad es az akadalyozzon a mozgasban. Tapasztalatbol mondom, hogy az sem jobb, sot!

2019. júl. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

De szamit, milyen a ruha. Szerintem jobbak gyorsan szarado anyagu, rugalmas ruhak, es nem utolso sorban jobban erzi magat az ember, ha jol is nez ki a szett.

En sportmelltarto+leggings szettben szoktam edzeni, neha kapok fole egy croptopot.

2019. júl. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát sakkhoz igazából bármelyik jó.

Vagy úszásról van szó?

2019. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Majd megpróbálok keresni akkor valamilyen jobb minőségű leggingset, hátha az jobban tetszik. Meg azt a rövidnadrágot is megnézem, amit az első írt, mert korábban én nem is hallottam róla. :D


És nincs konkrétan meghatározva a sport, mert jelenleg leginkább iskolai tesiórákra és otthoni mozgáshoz lenne szükségem ruhákra, meg esetleg majd az edzőtermet is kipróbálnám, és szerintem mindegyikhez megfelel egy póló és egy nadrág - legalábbis az én szintemen mindenképpen. Most inkább azon van a hangsúly, hogy hogy néz ki az a póló és a nadrág, ezért is az öltözködés kategóriában van a kérdés, nem pedig a sportban. Szóval inkább olyasmi válaszokra vagyok kíváncsi, hogy pl. az én alkatomon egy leggings vagy egy bővebb szárú nadrág állna előnyösebben. A sportolást azért emeltem ki, hogy ne szoknyákat meg farmerokat ajánljanak nekem, hanem sportoláshoz alkalmas ruhákat.

2019. júl. 15. 12:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tesiorakra azt kell felvenned, amit eloirnak.

Ha nincs eloiras, akkor barmit, ami kenyelmes.

Az, hogy mi all az alkatodon jol, nem tudom. Vegyel bovebb nadragot es leggingset is, es probalgasd, hogy erzed magad benne. Vannak olyan rovidnadragok is, amik bovebbek, nem feszulosek.

2019. júl. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, érdemes lenne látni. Enélkül azt mondom hogy fekete vagy sötét sport leggingst vegyél fel. Vagy megpróbálhatod a decathlon térdig érő jóga nadrágját, aminek színes lehajtós a dereka. Viszont ez pamut. Izzadós sporthoz nem jó.


Ha a csípőd is széles, akkor ne ott legyen a póló aljának a vonala, mert az csak szélesíti a csípőd. Szerintem mindegy hogy bő, vagy szűk póló. Ha bő, köss rá görcsöt, úgy hogy megfelelő hosszúságú legyen.

A kis mellel noncs gond. Azzal se ha szinte lapos a mellkasod.

Ha keskenyebb a vállad, mint a csípőd, akkor ne pántnélküli, főleg ne sporthátú topp legyen, hanem olyan, aminek van pici ujja, így optikailag kiszélesiti a vállad olyanra mint a csípőd és kész a homokóra.

2019. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!