Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sportoláshoz egy ruhadarabért...

Sportoláshoz egy ruhadarabért te ki adnál ennyi pénzt?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje nagyon tetszik, de kicsit sokallom az árát. Sajnos ilyen típusú alsót még nem láttam sehol.

[link]


2015. nov. 27. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem.


Mellesleg nézz utána mennyibe kerül egy profi kendo cucc,na az DRÁGA. :(

2015. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Én kb 2 hete hagytam ott 120ezret Adidas by Stella Mccartney cuccokért!

Ha neked ez tetszik, és van rá pénzed, akkor ne sajnáld magadtól! Ne más döntse el, hogy neked mi éri meg, vagy mire van szükséged!

2015. nov. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nagyon csúnya, nekem 1000 forintot sem érne. eleve nem adnék ki sportnadrágért kb 10ezer ft-nál többet.
2015. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki sportolni akar, az megoldja egy kínais cicanadrágban meg kinyúlt pólóban is. Tehát ezt tegyük is félre, hogy sportoláshoz kell, bár sokan, főleg az edzőtermekben, és főleg a nők, imádják mutogatni az új Nike, Adidas, stb. szettjeiket, amik egy havi átlag fizetésbe kerülnek. A futócipőn kívül egyébként egyiknek sincs értelme, mert a nagy színes pipától nem lesz hatékonyabb az edzés.

De ugye ettől függetlenül a nők imádnak vásárolni, és rengeteg pénzt költeni ruhákra, amikre néha nincs is szükségük. Ez mindenkinek szíve joga, még ha az a pénz mehetne sokkal hasznosabb dolgokra is. De akkor is arra költik, amire akarják.

Az ilyen típusú alsó nem tudom mit akar, hogy ronda? Vagy hogy olyan, mintha lenne rajtad nadrág meg zokni is, de közben mégsincs? Megoldhatod olcsóbban ezt a kinézetet, ha felveszel egy sima fekete leggingset, egy sortot, meg egy térdzoknit. Ami összesen kb. 5rugóból kijön. És akkor még a feneked sem fagy be, ha esetleg futni mész.

Természetesen a te döntésed, hogy mi tetszik, de a többség szerint ez a gatya baromi ronda, és se vékony, se izmos lábon nem mutat jól. Én soha az életben nem venném fel, kiröhögnék bárkit, akin ilyet látok, és soha, de soha nem költenék majdnem 30ezer forintot egy leggingsre, főleg sportoláshoz, aminek velejárója a sok izzadás, sok mosás, sok koptatás, sok nyújtás, tehát kibírna kb. 1 évet.

Ettől függetlenül, ha neked ez annyira tetszik, és van ennyi felesleges pénzed, akkor szíved joga megvenni. Én semmiképp nem tenném.

2015. nov. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*mit takar
2015. nov. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én otthon sem vagyok kinyúlt melegítőben és pólóban...
2015. nov. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!