Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért kell bugyit hordani?

Miért kell bugyit hordani?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam, milyen bugyi nélkül lenni. Semmi rossz nem történt és egyértelműen jobban éreztem magam. Ennek ellenére mért szoktak bugyit felvenni az emberek?

2019. júl. 13. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy higiénikus.
2019. júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert mások meg úgy érzik jól magukat.
2019. júl. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Ha tehetem, en sem veszem fel. Alvashoz pl soha, volt mar, hogy szoknya ala sem vettem. Kiskorom ota bennem van a gyulolet a bugyik irant.😂
2019. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Én most is bugyi nélkül vagyok, mert így kényelmesebb. Egy sima tapadó nadrág van rajtam, vagy leggings aminek mondják.
2019. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Miss Endzsi ***** válasza:
72%
Bugyi nélkül moshatnám minden nap a nadrágokat, szoknyában meg folyna le a lábamon az anyag.
2019. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én spec bugyi és toppban jobban érzem magam, mint nadrágban bugyi nélkül.


Szerintem kényelmes, ennyi

2019. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én se mindig hordok.Kényelmesebb.
2019. júl. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14%
Nem értelek meg benneteket nőket! Hordhatjátok a szebbnél szebb bugyikat, ti meg tiltakoztok ellene? Én pasi vagyok, nekem tilos lenne, de ha tehetem (mint most is) bugyit hordok.És hogy miért veszem fel? Mert jó!
2019. júl. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ugy mit az előttem szóló, én is szeretek bugyit felvenni. F 25 (Jöhet a sok piros kéz.)
2019. júl. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!