Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hova mennek az emberek mostaná...

Hova mennek az emberek mostanában reggel 7 körül strandruhában?

Figyelt kérdés

Mikor megyek dolgozni, a metrón szoktam figyelni, hogy rengeteg ember 7 óra körül fent kukorékol, és valahova nagyon megy strandpapucsban/szandálban, ujjatlan topban, falatnyi rövidnadrágban, miniszoknyában, stb. De számottevő része az embereknek így van felöltözve.

Ők hova mennek?

Dolgozni? De milyen munkahely engedi meg, hogy strandruhában járjon be a dolgozó?

Strandolni? Ahhoz képesek ilyen korán felkelni? :D


2019. jún. 27. 09:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs légkondi és nem akarsz hőgutát kapni, akkor így öltözködsz. Nálunk 30 fok fölött van az irodában, és ügyfelekkel foglalkozunk, de már senkit sem érdekel, hogy az ujjatlan ruha illik-e ide, ha nem túl rövid..
2019. jún. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
63%
Ez szimplán kötözködés. Én sem értem, miért nem mindegy neked? :D Egyébként tele van turistával a város, ha én az lennék, én is korán kelnék, hogy mindenre jusson idő és lehetőleg kerüljem a déli hőséget.
2019. jún. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
26%
Szinte minden strand 9-kor nyit. Sose értettem azokat az embereket, akik már f9-kor a pénztár előtt álltak, de amúgy ott voltak zárásig? Miért nem mindegy, hogy 10 órát van ott vagy 9:45 percet? Még alvásból is sok.
2019. jún. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Mivel eszetlen meleg van, aki képes ilyenkor felkelni, okosan teszi ha ilyenkor letudja mindenféle elintéznivalóját a városban. Bevásárlás, posta, tudomisén

2. Sok fiatal ilyenkor pár napokra megy nyaralni a Balatonra, Velencei tóhoz, oda is érdemes korán indulni, mert a légkonditlan, negyvennel ballagó vonatok délben halálosak

3. Szintén rengetegen dolgoznak ilyenkor szolgáltatóiparban, idegenvezetők, fagyizók, fiatalos belvárosi kajáldák, kozmetikák, egyes üzletek és szabadtéri szolgáltatások személyzete, akik simán járhatnak rövidnadrágban. A sarki közértben nálunk az eladólány strandruhában van ma, kicsit sem zavar senkit, miért üljön szerencsétlen kiskosztümben ha én is strandruhában ugrok le a boltba

4. Sok fiatal van diákmunkán vagy önkéntes munkán, ahol kevésbé van dresscode

5. Mint előttem is írták, sok munkahelyen semmilyen évszakban nem lehet utcai ruhában dolgozni, helyben kell felvenni a munkaruhát, ekkor az utcai öltözet lehet bármilyen laza, én se öltöznék ki 35 fokban a hetes busznak

6. Biztos van köztük turista is, aki koránkelő típus, és inkább hajnalban megy várost nézni

7. Szintén fiatalok közül sokan használják a nyarat valamilyen tanfolyamra, nyelvvizsgaelőkészítő, intenzív nyelvtanfolyam, jogosítvány és társai, ahova szintné nem elvárás kiöltözni

Biztos tudnék még szituációkat kitalálni, de amit igazából bizonyítani akartam az az, hogy nem mindenki a te életedet éli, ezerféle élethelyzet van, és nem mindben az az indokolt öltözködés és viselkedés mint a tiedben.

2019. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

3-as metrón járok, nem értem az ilyen kommenteket, szerintem kifejezetten kellemes hőfok van rajta. Néha ki kell nyitnom az ablakot, de ennyi.


Mikor gyárban dolgoztam egy ideig a termelésben, munkaruhában, akkor is elvárás volt, hogy hosszú nadrágban, vállat fedő felsőben és zárt cipőben menjek be dolgozni.

Szalonban, információs pultban, boltban meg pláne "normálisan" kellene kinézni.


Engem aztán nem zavar, felőlem fürdőruhában is mehetnének, sehol nem is írtam, hogy zavarna, csupán figyelem és már kíváncsivá tett a dolog, olyan furcsa nekem, hogy ilyen igénytelenek lennének a munkahelyek?

2019. júl. 3. 11:37
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem akarom, hogy ez nagyon lesokkoljon, de mindenkinek más a hőérzete.
2019. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#16

Tudom, és én határozottan a "megsülős" embertípus vagyok, télen is kitárt ablaknál szeretek ülni.

Továbbra is azt mondom, ennek fényében is, hogy abszolút nincs kibírhatatlan meleg mostanában pl. a metrón.

2019. júl. 4. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!