Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hova mennek az emberek mostaná...

Hova mennek az emberek mostanában reggel 7 körül strandruhában?

Figyelt kérdés

Mikor megyek dolgozni, a metrón szoktam figyelni, hogy rengeteg ember 7 óra körül fent kukorékol, és valahova nagyon megy strandpapucsban/szandálban, ujjatlan topban, falatnyi rövidnadrágban, miniszoknyában, stb. De számottevő része az embereknek így van felöltözve.

Ők hova mennek?

Dolgozni? De milyen munkahely engedi meg, hogy strandruhában járjon be a dolgozó?

Strandolni? Ahhoz képesek ilyen korán felkelni? :D


2019. jún. 27. 09:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni. Ahol nincs ügyfelekkel kapcsolat, pont nem érdekel senkit, hogy miben mész. És meleg van. Még légkondi mellett is megsülsz öltönyben.
2019. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1

Soha nem kellett ügyfelekkel dolgoznom, és 1-2 kivételtől eltekintve nem is ismerek olyat, aki ügyfelekkel tart kapcsolatot, mégse járhatok se én, se egyik ismerősöm strandruhában dolgozni.

Nálunk nincs légkondi az irodában, de teljesen kellemes idő van rövidujjúban, hosszú nadrágban és egy vászoncipőben...

2019. jún. 27. 10:16
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a munkahelyukon atoltoznek. Akar munkaruhaba (pl. korhazi, egeszsegugyi dolgozok, ovonok), akar hosszu szoknyaba, bluzba (ferfiak ingbe, hosszu nadragba), ha irodai munkarol van szo.
2019. jún. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Irodában dolgozom. Lezser ruhában megyek dolgozni, viszem magammal a benti, hivatalos ruhámat. Ha abban megyek, már izzadtan érek be. Így praktikus.

De reggel sokan mennek strandra, piacra, rokonokhoz, telekre dolgozni, mit tudom én. Rengetegen vannak szabin is. Iskolaszünet van. A vizsgaidőszakoknak is javarészt vége. Diákmunkások strandon, információs pultoknál nem fognak blúzban üldögélni.

Rengeteg oka lehet.

2019. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem irodista, az nyugodtan mehet szandálban meg sortban a munkahelyére. Én spec irodában dolgozom, szandál van rajtam, egy ujjatlan ruha, és egy hosszú leggings a légkondi miatt. Délután megyünk strandra, akkor lekapom a leggingset és kész. ;)
2019. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Te tudod, nekünk milyen korán kellett kelni, mikor strandra mentünk, hogy a tömeg előtt érjünk oda? És mi autóval mentünk, mégis arra emlékszem, hogy reggel 6-kor csipásan ülök az ágy szélén, hogy mi a pihenés abban, ha hajnalban kell kelni.


A másik meg, mikor szokunk le róla, hogy a másik ruházata ENNYIRE érdekeljen bennünket? Olyan alulstimulált űrlény szokás.

2019. jún. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a 3-as metrón indokolt a strandruha, sőt egy törölköző elég lenne, mert inkább szauna mint strand.
2019. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban mi mindig korán reggel jártunk strandra. Sokkal jobb volt, mikor a tesóimmal egyedül voltunk az egész medencében, bárhová úszhattunk, minden játék, vízspriccelő élményfürdő elem szabad volt, bármit kipróbálhattunk, mint a tömegnyomorban úszkálni és várni a sort a tűző napon, hogy sorra kerüljük. Pár óra alatt kiúszkáltuk magunkat és mire a tömeg felébredt, már rég otthon voltunk.
2019. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

sokan dolgoznak változó mûszakot, nekem is random keddek a szabadnapok.


másrészt nem mindenki irodista, strandon, szépségszalonban, boltokban, stb is dolgoznak.


voltam kabinos, nekem bikini feslõ meg egy szörfös fürdõgatya volt az uniformis.

2019. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha laborban, üzemben dolgozni, akkor is át kell öltözni. Akkor is ha vezető az illető.

Mellesleg sokan dolgoznak műszakos munkarendben, vagy a szabadnapjukat töltik.


Remélem most már jobbam érzed magad, és elfogadóbb lettél.

2019. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!