Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért néznek a férfiak, ha...

Miért néznek a férfiak, ha kicsit kivágottabb póló van rajtam?

Figyelt kérdés

Mindig, mikor a dekoltázsomnak épp a széle kilátszik(nem derékig pakolom ki, amim van, mint pl. Kelemen Anna stb., csak épp kicsit a dekoltázsomnak a szélét), a szememtől jóval lejjebb néznek a férfiak az utcán. Ez engem nem zavar, de vajon ilyenkor éppen mit gondolnak rólam?



Negatív komikat meg r bancozást nem kérek.



2019. máj. 31. 11:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%
Én azt gondolnám, hogy ez a nőstény homo sapiens kirívó tollazatával jelezte, hogy elkezdődött az ívási időszak és párzási táncot lejtenék neki.
2019. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%

Mert a génjeikbe van kódolva.

A férfiak mind vizuális emberek, így akaratlanul is megnéznek mindenkit, aki nőből van.

Sajnos vannak azok a nem túl intelligens egyedek, akik mint az állatok, még fütyülnek is ilyenkor az utcán, míg a normális, aranyos, tisztelettudó fajták csak amikor már van kèt ember között egy alakuló kapcsolat, vagy az ágyban, két forró csók között súgják oda, hogy: “Nagyon szép cickóid vannak.”

Sajnos mivel az én melleim elég nagyok, akaratlanul is meg a legbasicebb póló is dekoltált rajtam. Ezzel nem nagyon lehet mit csinálni, de nincs is kedvem néhány utcán sétáló szexista őrült miatt szendeszűz Margitként takargatni magamat.

Most nem arról beszélek, amikor egy számomra is vonzó, normális pasi elsétál mellettem és megnéz, hanem az indiszkrét, unintelligens állatokról.

2019. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%

„Most nem arról beszélek, amikor egy számomra is vonzó, normális pasi elsétál mellettem és megnéz”


És ha normális egy pasi, de nem vonzó számodra?

2019. máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
95%
Egy sima hetero lány, nő szeme is automatikusan odatéved. Ez ösztön reakció, semmit sem gondolunk oda, így vagyunk teremtve, kedves kérdező. De mondok én valamit, ha a nő arcra szép, akkor azt nézem, valószínűleg a te arcod nem lehet vonzó (meg ne sertődj), ezért marad az az állítólag csöppnyileg kitérőt cixkó.
2019. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

nő vagyok, de mikor egy másik nő jön szembe és ugrál a melle, vagy feltűnő, vagy nagyon nagy, akkor van hogy én is odanézek, és kb azt gondolom hogy: jó nagy melle van

mint ahogy megnézem valaki haját és azt gondolom hogy de hosszú haj, vagy hmm ez de érdekes színű vörös, vagy de érdekes ruha.

a férfiak lehet arra gondolnak inkább, hogy milyen vonzó vagy, de állítólag ők is néha nap csak úgy megnéznek, és konstatálják, hogy tetszik nekik

2019. jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nincsenek óriási d dáim, csak sima kis B-s méret, és ronda se vok, sokan azt mondják, helyes nőci vok. És álszerény se lennék, magamat nem úgy ismerem.
2019. jún. 23. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!