Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sportcipőhöz zokni vagy...

Sportcipőhöz zokni vagy harisnyazokni a jobb melegebb időben?

Figyelt kérdés

2019. máj. 30. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Van aki ezt, más azt szereti. Nincs olyan, hogy jobb
2019. máj. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Melegebb időben logikátlan a vastag pamut zokni mivel magába szívja az izzadtságot és megtartja, ellenben a nejlon hamarabb szárad és nem “raktároz”.

A sportruházat sem véletlenül van nejlonból és nem pamutból.


F/43

2019. máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Én kényelmesebbnek tartom a harisnya sport cipő kombót, de ha valaki izzadósabb ott a cipő veszi fel a medvességet mivel a harisnya nem képes. Így szerintem elkerülhetetlen hogy egy idő után a cipő lessz büdi. Szerintem ha valaki nem izzadós nyugodtan használhat harisnya zoknit, viszont aki hajlamos rá az inkább pamutot használjon.
2019. máj. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Én akkor se vennék harisnyazoknit, ha ütnének. Ettől függetlenül kinek mi, egyik se "jobb".

Amúgy hányszor fogod még kiírni ugyanezt?

2019. máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
csak titokzokni
2019. jún. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a harisnyazoknit szeretem jobban a sport cipőhöz is. Igazából azért, mert alig érzem, h rajtam van az a vékonyka anyag, viszont mégsem mezítlábra veszem fel a cipöt.
2019. jún. 8. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Mindenképp harisnyazokni, van belőle necc is azt jobban szeretem, de a nylon is a kedvencek közzé sorolom.
2021. szept. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!