Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SOS! Ruha linkekre lenne...

SOS! Ruha linkekre lenne szükségem, mit ajánlatok?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,itt a faluba falunapok lesznek,és szeretnék valami jó ruhát venni:) ne legyen azért annyira drága,és plázákba vagy egyéb üzletekben tudnék hozzájutni: mirror,new yorker,tally weijl, és a fehérvári plázába.!!:)

42 kg vagyok,vékony testalkatú,magas. szeretem a fekete színt,meg a babarózsaszínt,meg a fehéret,de amugy minden szint szeretek,kevésbé a zöld/kék/narancs/citrom!

szeretem a cicagatyát:P

és szerintetek valami magassarkú tulzás lenne?nem szoktam magassat hordani.de nagyon tetszenek,de nem a kis sarkú,hanem a nagyobb:) nemtudom hogy 14 évesen mennyire lehet,vagy az milyen.

köszönöm előre is:)


2010. júl. 6. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem lenne egyszerűbb, ha elmennél az Alba Plázába vagy a Park Centerbe és körülnéznél?
2010. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de az lesz,csak ha segítetek akkor lehet tudni fogom majd ott hogy mit akarok pontosan.!
2010. júl. 6. 22:03
 3/7 anonim válasza:
0%
Úristen!! Én is Fvári vagyok és eszembe nem lenne neten keresni ha ott van a Pláza meg egyéb boltok ahova bemehetsz és látod! Meg kinek mi a drága mert talli nem egy olcsó bolt egy naci is 6000 de te tudod szerintem menj be ott fel tudod próbálni neten keresztül meg nehezen!!
2010. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
2010. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

magassarkuval vagy ballerina cipovel

[link]

[link]

cicanacival, hosszu nyaklanccal, vastag muanyag karkotovel, ballerinacipovel

[link]

ballerinacipovel vagy tornacipovel

[link]

magassarkuval (piros vagy fekete)

2010. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Családi kapcsolatok??
2010. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

22:07 nagyon szépen köszönöm,ezek nagyon tetszenek. jó a stílusod:)

ezek közül választok. köszönöm szépen.


véletlen rossz kategóriába tettem.

2010. júl. 6. 22:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!