Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy luxusmárkákat árusító üzlet?

Egy luxusmárkákat árusító üzlet?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy használt luxusmárkákkal foglalkozó üzletet!Erre lenne igénye a magyar népnek vagy ne is gondolkozzak ilyenen?Vidéken lenne!
2019. máj. 9. 17:47
1 2
 11/20 Metionin ***** válasza:
Nálunk volt (Szabolcs megyében, de nem tudom hogy neked mi a vidék) de senki nem vásárolt ott mert egy-egy ruhadarab még így is annyiba került mint az átlag lakos 2 havi bevétele.
2019. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
A vidék az mindenkinek ugyanazt jelenti nem?Legalábbis nekem azt hogy nem Budapest!
2019. máj. 9. 19:08
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag sok luxusmárkát hordok,mind cipőben mind ruhában és kiegészítőben,de Én aki megtehetem,hogy megvegyem az eredetit nem turiból fogom vásárolni,hanem rendes márkaboltban.Aki pedig nem teheti meg a márkaboltban való vásárlást,turiban sem fog ilyenket vásárolni.
2019. máj. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Én is hordok drágább ruhadarabokat és nekem is mind az andrássy utcáról van de ha jó állapotban tudnék 100ezer ft-ért használtan megvenni mondjuk egy újan 200ezer ft-os cipőt akkor elgondolkoznék rajta!A mostani cipőim közül a legdrágább 150ezer tehát túlzásba én sem megyek hogy milliókat költsek rá de na azért ezek mégiscsak jobbak mint a zara meg h&m termékei!
2019. máj. 9. 19:44
 15/20 anonim ***** válasza:
62%
Akkor az én értékrendemmel va a baj, mert cipőre már 10.000et is sajnálok, nemhogy 100at
2019. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Metionin ***** válasza:
100%

Nálunk a vidék az azt jelenti, hogy kisváros, falu, község és nem igazán van a közelben nagyobb város. Ezért kérdeztem, mert csak itt találkoztam ezzel, hogy minden vidék ami nem a főváros. Nálunk egy Szeged vagy egy Debrecen nem vidék, mert nagy város akkor is ha távol van BP-től.

Szóval ilyen nagy városokban talán lehet jövője de az én általam vidéknek értelmezett helyeken kizárt.

2019. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Persze nem egy faluban szeretném!Egyébként ez a bizonyos város egy megyeszékhely!
2019. máj. 9. 20:53
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok értelme nincsen.

1. Mint már írták, aki megteheti, hogy ilyeneket hordjon, az nem a helyi turiból fogja ezeket beszerezni. Én sem venném fel más levetett dolgait.

2. Szerinted ki hinné el neked, hogy igaziak? Persze, aki ismer 1-1 márkát, az már ránézésre is tudni fogja valószínűleg, főleg, ha van is olyanja, de a többségre ez nem igaz.

2019. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hát azért ezek a hamisítványok, amit lehet venni a szabadkai piacon az eléggé eltér az eredetitől!
2019. máj. 9. 21:15
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Igény nincs rá! Mert aki meg tudná venni! Az tényleg nem egy turkálóban fog szétnézni! Pláne nem vidéken! Mert a fizetőképes vidéki átugrik pl.Bécsbe, és ott megveszi!

Troll!

2019. máj. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!