Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy luxusmárkákat árusító üzlet?

Egy luxusmárkákat árusító üzlet?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy használt luxusmárkákkal foglalkozó üzletet!Erre lenne igénye a magyar népnek vagy ne is gondolkozzak ilyenen?Vidéken lenne!
2019. máj. 9. 17:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szóval egy turit akarsz nyitni. Marketingtől, minőségtől, helytől és várostól függ.
2019. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Ha jól olvasom akkor te már meg is válaszoltad a kérdésed!
2019. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%

1.: Miért vegyek használt luxusruhát?

2.: Miért menjek érte vidékre?

3.: Neked mi a luxus? Nájki vagy Guccsi?

2019. máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem mondta senki hogy vegyél azt de sokan azt vesznek!És sokan vannak úgy hogy ha használtan is jó állapotú akkor miért fizessen dupla árat?És nem kell vidékre jönnöd mert van pesten is!Én ezt a vidékiek számára szeretném.(persze a se baj ha nem vidéki de ők a célközönség)És a luxus nekem a Gucci,Louis Vuitton,Chanel...stb De a Nike az kinek luxus?Ha neked a nike luxus akkor ezek a fentiek mik?
2019. máj. 9. 18:41
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
ilyen boltot ismertem tobbet is az evek alatt pesten. de elobb vagy utobb mindegyik bezart. szerintem nem lenne tul rentabilis
2019. máj. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

Honnan szerzel árut ?

Eredeti vintage dolgok nem olcsóak

Rendes NER lovag kimegy bécsbe és megveszi, akinek nem telik rá de elvan a hamissal az meg megveszi a szabadkai piacon vagy valahol fillérekért

2019. máj. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha webshopot nyitsz és small leather goods-al, kiegészítőkkel foglalkozol elsősorban akkor talán működhet keresetkiegészítésnek évi pár eladással.

Egy chanel boy 3500eur körül mozog újonnan és használtan is csak 1000euróval olcsóbb. Egy átlag magyar pedig nem költ közel egymilliót táskára.

Arról nem is beszélve, hogy milliókat kell a termékekbe befektetned. Egy-egy kitűző és sál is benne van százezrekben.

2019. máj. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Milliós termékeket nem vennék azért mert az nem kellene senkinek max egy fotó erejére!Max ilyen 300ezer ft lenne egy termék!
2019. máj. 9. 18:52
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Oké, de honnan veszed???


És ne gyere azzal, hogy üzleti titok!

2019. máj. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Miért mondanám el?Külföldről!
2019. máj. 9. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!