Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire lehet problémás ez,...

Mennyire lehet problémás ez, komoly szentségtörés lenne?

Figyelt kérdés

Szűk körű (20fős) esküvőre vagyok hivatalos május elejére. Templomi szertartással, és vacsorával egybekötve. Mivel nem szeretem az öltönyt, szívesebben viselnék pl. egy elegáns

farmert és inget. Mennyire lehet problémás ez, komoly szentségtörés lenne? (konzervatívak és idősebbek ne írjanak, ők úgyis elítélnének)


2019. ápr. 4. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a párral beszéld meg 🙂
2019. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
Ez nem szeretés kérdése.
2019. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Tehát a kérdésed kb ez:


Mennyire felel meg, ha úgy öltözök egy esküvőn, mintha csak a boltba szaladnék le? Csak azok válaszoljanak, akik szarnak az egészre!

2019. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Ezt a párral kell megbeszélni. Unokatesómat megkérdeztem anno, hogy zavarja-e őket ha farmert és csak fekete színt veszek fel. Nem is érdekelte őket.

Én például azt hagynám meg a násznépnek, hogy olyan ruhákban legyenek amiben önmaguk és kényelmesen érzik magukat. Például amiben moziba vagy bulizni mennek.

Szóval ezt nem nekünk kell tudni.

2019. ápr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a kérdés hogy neked nem e lenne kellemetlen a sok öltönyös ember közt farmerben.
2019. ápr. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Nekünk is 20 fős esküvő volt. Előre tisztáztuk, hogy rajtam se lesz nagy fehér ruha, hogy a csajok ne öltözzenek túl. Utána tartottunk egy kerti partit.

Oda a farmer és az ing tökéletes volt, többen azt vettek fel.


Ha a menyasszony klasszikus ruhában lesz, a vőlegény öltönyben, és utána egy elegáns étteremben esztek/buliztok, akkor oda nem illik farmerban menni.

2019. ápr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Túl kevés az infó. Te hány éves vagy, milyen kapcsolatban állsz a házasodókkal? Az esküvő stílusa milyen lesz, miben lesz a pár, hol lesz a vacsora? A vendégek többsége a te korosztályod, baráti társaság, vagy konzervatív idősebbek?

20 fős templomos-éttermes esküvő az is, ha a szülőkön kívül csak barátok vannak, a templom egy kis helyi kápolna, az étterem meg a társaság törzshelye, vagy valami kis családias fogadó. De az is beleillik a leírásba, hogy a Mátyás-templomban esküdnek, és utána limuzinnal viszik a teljes násznépet, főként idős gazdag rokonokat a Gundelba.

Nyilván nem ennyire szélsőséges, a valóság valahol a kettő között lesz, de érzed hogy számít.

2019. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!