Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez most komoly? Eszem megáll.

Ez most komoly? Eszem megáll.

Figyelt kérdés
[link]

2017. ápr. 27. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
A divatban vannak hülyeségek, méregdrága meghökkentő dolgok amiket egy maréknyi ember engedhet meg magának és hajlandó viselni, nem újdonság ez. Nem lesz divat. Attól, hogy egy divatcég kiad valamit nem lesz rögtön tömeges divat, ha így lenne úgy néznénk ki, mint az éhezők viadalában.
2017. ápr. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Nekem van egy szovet dzsekim ami az ujjanal belul kezd kikopni mert regota meg van es nagyon szeretem ezert surun hordom, de pont a lyukas es rojtokban logo farmerekrol jutott az eszembe ha ez is kilyukad es rojtokban fog logni rajtam a joisten retkes fhaszaert sem fogok ujat venni inkabb szethordom annyira hogy huzni fogom az utcan az anyagat es higyjetek el uj divatot fogok teremteni a kabatok teren...
2017. ápr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem nagyon jó :D És azért ennyi mert egy olyan márkáról van szó ami 40 évig farmer marad és nem egy kínai fos.

De hát nem tetszhet mindenkinek. Amúgy is ezen az oldalon ami már jobban néz ki azt leszólják az emberek mert irigyek.

2017. ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Aki ezt tervezte, csak trollkodik szerintem. Jót röhög az idiótákon, akik megveszik.
2017. ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyit nem ér. Max 128 ezret.
2017. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!