Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg csak az xs-s méretű...

Tényleg csak az xs-s méretű lányok hordhatnak haspolót?

Figyelt kérdés
Tényleg csak rajtuk áll jól? Egy M-es méret már ne is hordjon?

2019. ápr. 2. 13:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
3%
Az utolsóval abszolút egyet értek! Az első válaszolót meg nem is értem, komolyan egy anorexiás nőt hasonlítasz össze a gyönyörű Scarlett Johansson-nal? Nekem is olyan alakom van, mint Scarlettnek, igaz laposabb hassal, de én simán felveszek haspólót és még sosem kaptam érte negatív kritikát, csak bókokat.:) M-es a méretem, ezzel a mérettel nyugodtan fel lehet venni, sőt inkább ezzel, mint az XS-S mérettel, az már túl vékony.
2019. ápr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
A nőket gyorsan felvilágosíthatná valaki, mit jelent a nőies forma, vagy az esztétikus test. Az ember azt gondolná a kamaszkor végén kinövik, hogy azt gondoljàk a coffatt ropi kar, meg a beesett, deszka bél a szexi! Biztos nagyon durvàn hangzik, de a párnás női has az ami izgató, nem a szálka! Ugyanakkor viszont nem lesztek nőietlenek attól, hogy vam izom a karotokon, és fel tudtok emelni 50 kg-ot... komoly fogalmi problémàk!
2019. ápr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!