Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg csak az xs-s méretű...

Tényleg csak az xs-s méretű lányok hordhatnak haspolót?

Figyelt kérdés
Tényleg csak rajtuk áll jól? Egy M-es méret már ne is hordjon?

2019. ápr. 2. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%

Mindenki hordhat, akinek teljesen lapos a hasa, mindegy, hogy XS, S, M, ezek a méretek magasságtól és is mellbőségtől függnek.


S-es a méretem felül (alul M) de nem vennék fel ilyesmit, mivel nincs kidolgozott vagy tökéletesen lapos hasam, csak átlagos.


Tehát:


Ha ilyen a hasad, mindegy, mekkora méretet hordasz, felveheted:

[link]

[link]


De ha ilyen, akkor még XS mérettel se szép:

[link]

[link]

2019. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
NEM CSAK a szupervékonyak illetve kigyúrt hasúak hordhatnak haspólót!! Hol van ez leírva? Ki találta ki ezt a nagy marhaságot? Mindenki azt vesz fel amit akar és ami neki tetszik! Kit érdekel hogy ki mit mond?? Magadnak kell tetszen a ruha amit viselsz, nem pedig másoknak.
2019. ápr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

A haspólót a vékony, feszes, lapos hasú lányoknak találták ki, rajtuk mutat a legjobban.

Felveheti más is persze, nem tiltja semmilyen törvény. Csak épp nem lesz annyira esztétikus.

2019. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Én tényleg nem ítélek el semmilyen testalkatot, mindenki lehet szép, de azért fel kéne fogni, hogy bizonyos ruhadarabokat a vékony nőknek találták ki. A haspóló azért haspóló, hogy megmutathasd a lapos/szépen kidolgozott hasad, nem pedig a hájad. Felveheted belesen is, de nem szép látvány. M-es méret felvehet bőven, ha lapos a hasa és egy s-esnek is állhat rosszul.

Ezen nem megsértődni kell, hanem megérteni és elfogadni, ha meg nem tetszik, akkor tegyél a fogyásodért.

2019. ápr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

XS-es méretem van, még sem jutna eszembe olyan rövid crop topokban mászkálni, amiből kibuggyan a hasam és a köldököm.

Nem azért hordok XS-es ruhákat, mert fogpiszkáló vékony vagyok, bár hozzáteszem, ezért az alkatért is rengeteget dolgoztam.

Sokkal jobban szeretem az “okos” megoldásokat, ahol csak egy kisebb bőrdarab villan ki a magas derekú nadrág és a rövidebb felső között, és az is feljebb egy kicsit, mint a köldök vonala.

Ez így szerintem teltebb, homokórásabb vagy körtésebb lányokon is jól mutat, legalább is elég sok ilyen szettet látok olyan webshopok on is, ahol van plus size kollekció.

2019. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Xs-s meretem van, de nem veszek fel haspolot mert attol hogy kisebb ruha méretét hordok meg tisztába vagyok azzal hogy nem olyan lapos a hasam hogy esztétikus legyen.
2019. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Ez hol van elírva, az Alkotmányban ?
2019. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon testalkatfüggő:P
2019. ápr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
65%
Ez hülyeség, azt hord mindenki amit szeretne, ha fel szeretnéd venni, tetszik neked, akkor vedd fel nyugodtan, senki sem mondta hogy forró nadrággal kell felvenni. Kedves első, nem lapos a hasam, de crop top szerű pólóm van, és nem csak szerintem nézek ki bennük jól. Szóval légyszíves ne akarjuk már elvenni az emberek kedvét az öltözködéstől csakmert nem "lapos" a hasa, vegye fel magas derekú nadrággal, vagy ha az a fő cél hogy legyen ki a hasadból akkor egy olyan nadrággal ami nem vág be sehol, nincs benne muffintop, takarja a kis hasat ( a legtöbb normális gatya igen is takarja) és kész, lehet menni utcára
2019. ápr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Bizonyos lányok még mindig azt képzelik, hogy egy nőnek jól áll a deszka has...

Férfiként mondom, kevés dolog olyan nőietlen, mint a totál zsírtalan hasak. Ha már haspólót veszel, legyen szép nőies hasad! Nem folyó hájról beszélek persze. A lapos, szikár, izmos, ívetlen, idomtalan tinilány-horpadásokat inkább takargatnám, mint kitenném.

2019. ápr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!